W Prudniku pojawiły się nowe, świąteczne ozdoby.

Tym razem obok tradycyjnych w Prudniku dekoracji na lampach ulicznych władze miasta postarały się o większe ozdoby – świecącą na niebiesko bombkę i gwiazdę na rynku oraz bramę w kształcie prezentu na Pl. Wolności.

Na początku grudnia na centralnym, miejskim placu powinniśmy jeszcze zobaczyć dużą, miejską choinkę. Ze względu epidemię nie będzie jej oficjalnego rozświetlenia, które odbywało się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ta impreza również została odwołana, podobnie jak w innym miejscowościach Polski.

4 KOMENTARZE

  1. Z roku na rok coraz to ładniej ale to jeszcze nie to. Przykro mi to stwierdzać ale w Białej jest ładniej i poza tym jaśniej. U nas w Prudniku rynek jest porostu niedoświetlony (ciemno i ponuro). Przydałoby się poprostu doświetlić jakoś RATUSZ od spodu albo RYNEK jakimiś nowoczesnymi LEDAMI!!!

    • Dokładnie. To już lepiej jakby ten duży prezent był na RYNKU. Naprawdę jest bardzo ciemno i ponuro na naszym RYNKU a jedyna atrakcja jaka rozświetla ten ponury ciemny RYNEK to JARMARK-BOŻONARODZENIOWY na 6 z plusem (który chyba raczej w tym roku się nie odbędzie). Panie Burmistrzu dajcie chociaż jakiego Renifera z LEDÓW albo jakieś sanie. Niech ŚWIATŁO TEGOROCZNYCH ŚWIAT ROZŚWIETLI TEN RYNEK. Na ta chwilę gorzej wypadamy niż Biała a chyba jesteśmy jeszcze miastem powiatowy.

  2. Faktycznie Rynek w Prudniku jest ciemny, ponury i nijaki. Często zadaję sobie pytanie kto jest odpowiedzialny za estetykę naszego miasta czy wogóle ktos sie tym zajmuje ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here