Halloween w Kinie Diana

0

Prudnickie Kino „Diana” zaprasza w sobotę 31 października na Halloween na dużym ekranie.

Kinowy dzień podzielony będzie na dwie części – seans dla dzieci i rodzin oraz „Wieczór z horrorem”.

Propozycja dla dzieci to produkcja animowana „Trolle 2”. Poppy i Mruk z przyjaciółmi wyruszają w wielką podróż, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi. Początek o godz. 16.30.

Na „Wieczór z horrorem” składać się będą dwa filmy. Pierwszy to kanadyjsko-szwedzka produkcja „Funhouse” z 2019 r. w reżyserii Jasona Williama Lee. Cały świat przez Internet obserwuje zmagania ośmiu osób, które zamknięte w domu z kamerami i mikrofonami, zabiegają o względy widzów. Zwycięzca zgarnie duże pieniądze, reszta zginie w bólu. Początek seansu o godz. 18.15.

„Numer 32” to tytuł drugiego horroru. Tym razem fani emocji z dreszczykiem zabrani zostaną do domu nawiedzonego przez duchy. Hiszpańskie horrory mają swój klimat i tego należy się spodziewać na dużym ekranie również teraz. Fabuła filmu opiera się na prawdziwych wydarzeniach z lat 70. XX w. w Madrycie. Reżyser: Albert Pintó. Warto dodać, że polska premiera filmu będzie miała miejsce zaledwie dzień przed seansem w Prudniku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here