Uwaga! Zmiana godzin otwarcia prudnickiego ZUS-u

0

Już od 2 listopada, w każdy poniedziałek ZUS w Prudniku będzie czynny jak w każdy inny dzień roboczy czyli od godziny 8:00 do 15:00.

-Dotychczas sala obsługi klientów prudnickiego ZUS w każdy poniedziałek była czynna aż do godziny 18:00. Jednak w związku z obecną sytuacją epidemiczną, do odwołania rezygnujemy z wydłużonej obsługi klientów w poniedziałki i skracamy dostępność bezpośrednich konsultacji o trzy godziny. W poniedziałki sprawę w prudnickiej placówce ZUS załatwimy osobiście do godziny 15:00 – informuje Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa opolskiego.

Zmiana godzin w dostępności sali obsługi zusowskich placówek dotyczy nie tylko inspektoratu ZUS w Prudniku, ale wszystkich jednostek ZUS na terenie województwa opolskiego oraz oddziałów, inspektoratów, biur terenowych w całym kraju.

ZUS zachęca do korzystania z internetowego kanału komunikowania za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz kontaktu telefonicznego. Do dyspozycji jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00.

Natomiast pod numerem tel. 22 11 22 111 do dyspozycji jest specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here