Wybory 2020: Andrzej Duda odwiedzi Głogówek

0

W najbliższą sobotę (13 czerwca) walczący o reelekcję prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Głogówek

Miasto znajdzie się na szlaku wyborczej podróży prezydenta na terenie województwa opolskiego. Wizyta w Głogówku planowana jest ok. godz. 16.00 – 17.00 i będzie to spotkanie z mieszkańcami na rynku. Andrzej Duda jest kandydatem popieranym przez Zjednoczoną Prawicę.

PAD będzie przebywał na Opolszczyźnie – komentuje wizytę burmistrz Głogówka Piotr Bujak. – Bogate tradycje i historia Głogówka przesądziły o tym, że odwiedzi także nasze miasto. Taką informację uzyskałem od organizatorów. Osobiście cieszę się z tej wizyty, wszak po raz pierwszy w dziejach Prezydent RP odwiedzi nasze miasto. Przedstawię mu oczywiście najważniejsze kwestie dla rozwoju Głogówka. Będzie także okazja do spotkania z mieszkańcami. Nasze miasto odwiedza Głowa Państwa, pokażemy się z dobrej strony. To dziś nasze zadanie. Głogówek i cała gmina to gościnne strony. Wielokulturowość naszej gminy przez wiele lat nauczyła nas pluralizmu poglądów, w związku z czym myślę, że każdy zrozumie i doceni powagę tego wydarzenia.

Po raz ostatni Duda był na ziemi prudnickiej, również podczas kampanii wyborczej, w marcu 2015 r. Z kolei ostatnia wizyta urzędującej głowy państwa w powiecie prudnickim miała miejsce w marcu 2014 r. i był to Bronisław Komorowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here