Ranking kredytów gotówkowych bez prowizji

0

Szukasz taniej oferty kredytowej bez prowizji? W jej znalezieniu pomoże Ci ranking kredytów gotówkowych, który prezentuje najlepsze propozycje banków, jakie są aktualnie dostępne na rynku. Wśród nich są również promocje pozwalające zaoszczędzić na prowizji.

Poniżej podpowiadamy, które banki mają aktualnie takie oferty, a także czy zawsze opłaca się z nich skorzystać.

Ranking kredytów gotówkowych bez prowizji

Aby szybko znaleźć kredyt gotówkowy bez prowizji przez Internet, najlepiej sprawdzić aktualny ranking kredytów gotówkowych, w którym prezentowane są najlepsze oferty proponowane przez banki.

Kredyty z prowizją 0% są ofertami promocyjnymi, obowiązującymi najczęściej przez krótki czas, z których zazwyczaj mogą skorzystać wyłącznie klienci spełniający określone wymagania.

W czerwcu 2020 kredyty gotówkowe bez prowizji dostępne są w następujących bankach:

1.Credit Agricole – Powitalny Kredyt Gotówkowy z RRSO 0%
Dostępny jest w kwocie do 3 000 zł na okres do 12 miesięcy dla klientów, którzy do tej pory nie posiadali w tym banku produktu kredytowego i mają konto osobiste w Credit Agricole. Jest to całkowicie darmowy kredyt: 0 zł prowizji, 0% oprocentowania i 0% RRSO.

2.Santander – Kredyt Gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem
Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy konta bankowego w banku Santander – w zależności od rodzaju rachunku można ubiegać się o kwotę od 4000 do 30000 lub do 60000 zł. Promocja trwa do 30.06.2020 roku.

3. Bank Millennium – Pożyczka Gotówkowa z prowizją 0 zł
Oferta promocyjna ważna do 3 lipca 2020 roku. Pożyczyć można do 20000 zł i spłacać 115 zł za każde pożyczone 5000 zł.

4. BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem
Warunkiem skorzystania z oferty bez prowizji jest wykup ubezpieczenia spłaty kredytu. Wnioskować można o kwotę od 1000 do 200000 zł.

Czy można wziąć kredyt gotówkowy bez prowizji przez Internet?

Banki coraz częściej umożliwiają ubieganie się o kredyt gotówkowy online, dzięki czemu aby pozyskać potrzebne środki nie trzeba nawet wychodzić z domu. Opcja taka jest dostępna przede wszystkim dla osób, które prowadzą swój rachunek osobisty w banku, w którym wnioskują o kredyt – wówczas wniosek mogą złożyć za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W przypadku, gdy na konto wpływa regularnie wynagrodzenie lub emerytura, bank zwykle nie wymaga dostarczania zaświadczenia o zarobkach.

Na osoby, które chcą skorzystać z kredytu jako nowi klienci banku, czeka nieco więcej formalności. Oprócz wypełnienia wniosku online konieczne jest zazwyczaj dołączenie dokumentu potwierdzającego dochody np. zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy, PIT za ostatni rok, odcinek renty lub emerytury, czy wyciąg z rachunku z przelewami od pracodawcy lub z ZUS z ostatnich kilku miesięcy. W zależności od instytucji umowę kredytową można podpisać w obecności kuriera lub całkowicie zdalnie przez telefon lub Internet.

Czy kredyt gotówkowy bez prowizji zawsze się opłaca?

Prowizja ma znaczący wpływ na koszt zaciągnięcia kredytu, ale nie jedyny. Chcąc znaleźć rzeczywiście tani kredyt gotówkowy, należy wziąć pod uwagę także oprocentowanie i inne opłaty pobierane przez bank.

Porównanie ofert pod względem całkowitych kosztów kredytowania ułatwia RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, która przedstawia w ujęciu procentowym wszystkie koszty, jakie trzeba ponieść przy spłacie zobowiązania. Właśnie według tego wskaźnika tworzony jest każdy ranking kredytów gotówkowych – oferty są w nim uszeregowane od najniższego RRSO do najwyższego. Bardzo często okazuje się, że niska prowizja lub jej brak rekompensowana jest przez bank wyższym oprocentowaniem i taka oferta wcale nie jest najtańsza.

Aktualnie w wyniku obniżek stóp procentowych NBP maksymalne oprocentowanie kredytów nie może przekraczać 8% w skali roku, gdy jeszcze kilka miesięcy temu wynosiło ono 10%. Tę wymuszoną obniżkę banki wyrównują sobie wyższą prowizją i dlatego też jest tak mało promocji kredytów bez prowizji. Z kolei instytucje, które proponują takie promocje, wymagają albo wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego koszty kredytowania, albo kierują ofertę do wąskiej grupy klientów spełniających dodatkowe wymagania.

Zanim zdecydujesz się na kredyt gotówkowy bez prowizji, sprawdź dostępny online ranking ofert bankowych, aby przekonać się, która z nich jest rzeczywiście najtańsza. Tani kredyt rozpoznasz po najniższym RRSO. Pamiętaj również, że skorzystanie z promocyjnej oferty zazwyczaj wiąże się z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków.

— MATERIAŁ SPONSOROWANY —

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here