Nowy naczelnik i nowa radna

1
Tomasz Woźniak wygrał konkurs na szefa prudnickiego Wydziału Komunikacji i Transportu (fot. Damian Wicher)

Tomasz Woźniak został nowym naczelnikiem Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Prudniku


W otwartym naborze wystartowały dwie osoby.

– Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem spełniającym wymogi formalne, której celem było uzyskanie informacji o zakresie wiedzy merytorycznej związanej ze specyfiką stanowiska oraz wykazaniem predyspozycji niezbędnych do wykonywania pracy na proponowanym stanowisku stwierdzono, że spełnione zostały zakładane oczekiwania – uzasadnił wybór starosta Radosław Roszkowski.

Czterdziestosiedmioletni Tomasz Woźniak do niedawna był egzaminatorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu. Przed tygodniem złożył mandat radnego powiatu. W ostatnich wyborach samorządowych startował z KW Prawo i Sprawiedliwość. Jego miejsce w RP zajmie – o ile wyrazi taką wole – Ewelina Langfort (204 głosy), dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Prudniku, która o włos wyprzedziła Kazimierza Dziwisza (201).   

Ewelina Langfort (fot. Damian Wicher)

1 KOMENTARZ

  1. W swoich relacjach mógłbyś kolego trochę bardziej się wysilić , bo dzięki takim artykułom , to takie gazety jak ta traktowane są przez czytelników jak najniższej klasy brukowce i jak widać i słychać nie bez przyczyny.
    Z wyrazami szacunku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here