Koronawirus: Ratusz ograniczy dostęp

0
(fot. UM Głogówek)

Burmistrz Głogówka Piotr Bujak zdecydował o ograniczeniu dostęp do Urzędu Miejskiego. Wprowadzone też będą inne rozwiązania, o których można przeczytać w opublikowanym dzisiaj (14 marca) komunikacie:

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego związanego z zakażeniem wirusem SARS – CoV-2 wprowadza się ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Głogówku.

  • Informujemy, że od 16 marca 2020 r. Urząd Miejski w Głogówku nie będzie przyjmował interesantów, mimo to urzędnicy pracują normalnie. Odwołane są także przyjęcia stron u Burmistrza Głogówka.
  • W sprawach niecierpiących zwłoki, dotyczących Urzędu Stanu Cywilnego, ewidencji ludności czy wydawania dowodów osobistych w celu umówienia się na wizytę prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny tel. 77 40 69 907 lub 77 40 69 908. W pozostałych sprawach: 77 40 69 900. Jeśli zapadnie decyzja o pozwoleniu na wejście do budynku Urzędu Miejskiego, będzie to decyzja indywidualna, wydawana tylko dla jednej osoby.
  • Jako Urząd Miejski dalej wykonujemy nasze zadania, zmieniamy tylko formę kontaktu. Wszelkie formularze dostępne są do pobrania z naszej strony internetowej.
  • Preferowany sposób komunikacji to droga telefoniczna, poczta e-mail lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na ePuap. Spis telefonów do naszych pracowników dostępny jest na naszej stronie internetowej.
  • Przed budynkiem ratusza dodatkowo w godzinach pracy będzie umieszczona specjalna urna, do której będą mogli Państwo składać całą korespondencję. Urna będzie opróżniana raz na koniec dnia pracy, a za datę wpływu pisma uznany będzie dzień złożenia.
  • Decyzja o wejściu w życie nowej organizacji ruchu (docelowo miało się to stać 15.03.2020 r.) zostaje odsunięta ze względów organizacyjnych w czasie. Nowe informacje w tej sprawie podamy w poniedziałek.
  • Obsługa klientów zostaje także wstrzymana w OPS Głogówek. Obowiązują tam analogiczne zasady komunikacji jak w Urzędzie Miejskim w Głogówku. W sprawach pilnych prosimy o kontakt:(077) 438 00 40.

Liczymy na Państwa zrozumienie, ponieważ nasze działania są spowodowane wyłącznie troską o nasze wspólne zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here