Awans futsalistek, cenne punkty piłkarzy, słaby występ koszykarzy

0
Patryk Surma - strzelec wyrównującej bramki dla Pogoni w meczu ze Swornicą Czarnowąsy (fot. MKS Pogoń Prudnik)

Sprawdź, jak wiodło się w mijający weekend sportowcom z ziemi prudnickiej

EKSTRALIGA FUTSALU KOBIET

ĆWIERĆFINAŁY – REWANŻE

AZS UW Warszawa (2 PŁN.) – Rolnik B. Głogówek (3 PŁD.)     2:2

Kujawska, Ejzel

ROLNIK: Dąbek, Miadzielec, Pawłowska, Kujawska, Kiersztajn, Kasperska, Wojtas, Duda,Ejzel, Sobkowicz, Szymanowska, Rudner. Trener: Anna Wójcik. 

Pierwszy mecz: 3:0 dla Rolnika

AZS UAM Poznań (1 PŁN.) – Rekord B.-Biała (4 PŁD.) 3:1

Pierwszy mecz: 5:2 dla AZS-u

AZS UJ Kraków (1 PŁD.)  – AZS SGGW Warszawa (4 PŁN.)   4:2

Pierwszy mecz: 3:0 dla AZS-u Kraków

Słomniczanka Słomniki (2 PŁD.) – AZS AWF Warszawa (3 PŁN.)   10:6

Pierwszy mecz: 6:3 dla Słomniczanki

Zwycięzcy awansowali do turnieju finałowego z udziałem czterech najlepszych drużyn w kraju


I LIGA KOSZYKARZY

27. KOLEJKA

Księżak Łowicz – Pogoń Prudnik 110:92 (23:20, 29:23, 31:21, 27:28)

KSIĘŻAK: Samsonowicz 22 (2×3), Dudek, Robak 23 (1×3), Stopierzyński 19, Włuczyński, Grod 12 (9 zb.), Tradecki 10 (2×3, 7 zb., 6 as.), Świderski, Kobus 12 (1×3, 6 zb.), Czyż 10 (7 zb.), Kapuściński 2. Trenerzy: Michał Spychała, Maciej Siemieńczuk.

POGOŃ: Sanny 6 (5 as.), Salamonik 9 (10 zb.), Jankowski, Pisarczyk 10 (1×3, 7 zb., 5 as.), Mordzak 9 (1×3), Mroczek-Truskowski 19 (2×3), Nowakowski 26 (2×3), P. Garwol 3 (1×3), M. Garwol, Wieczorek 3 (1×3, 7 as.), Suliński 7 (1×3). Trenerzy: Tomasz Michalak, Grzegorz Mordzak. P

Biofarm – Miasto Szkła 65:74 (17:17, 18:18, 17:24, 13:15)

Doral – AZS  100:99 d. (29:23, 17:18, 19:24, 21:21, d.: 14:13)

Polonia – GKS 72:89 (11:19, 22:33, 21:18, 18:19)

Sokół – Górnik 78:81 (19:16, 16:23, 17:25, 26:17)

Znicz – Czarni 82:76 (21:18, 22:15, 22:17, 17:26)

Kotwica i WKK – pauza

TABELA

1. Górnik Wałbrzych          23        41        +134

2. Czarni Słupsk      24        40        +130

3. Sokół Łańcut        24        39        +113

4. WKK Wrocław    23        39        +106

5. Księżak Łowicz   23        36        -2

6. Miasto Szkła Krosno      23        35        +66

7. Pogoń Prudnik    24        35        -15

8. GKS Tychy           24        35        -19

————————————————————-

9. Znicz Pruszków  24        35        -83

10. Polonia Leszno  24        34        -39

11. Biofarm Poznań 23        32        -34

12. Doral Kłodzko   23        31        -143

13. Kotwica Kołobrzeg       23        30        -106

——————————————————————–

14. AZS Opole         23        30        -108

play-off: 1-8, spadek: 14


PIŁKA NOŻNA

IV LIGA – 16. KOLEJKA

Swornica – Pogoń        1:1 (1:0)

Surma – 46.

POGOŃ: Roskosz, Piskorz, Milewski, Strząbała, Isalski (70. Serafin), Idzi (81. Bajorek), Rudzi, Surma, Gradin, Leszczyński, Stencel. Trener: Paweł Walaszczyk.

Olesno – Start  2:1

Małapanew – Polonia N.          2:2

Polonia G. – GKS        3:1

Gogolin – Skalnik         1:1

Unia – Skorogoszcz     3:0

Głuszyna – Chemik       1:2

Piast – Porawie            0:3

TABELA

1. Polonia Nysa           16        46        54:10

2. Porawie Większyce 16        36        36:14

3. Małapanew Ozimek 16        34        44:20

4. Unia Krapkowice    16        33        37:20

5. LZS Głuszyna (s)     16        32        39:14

6. MKS Gogolin          16        29        23:25

7. Polonia Głubczyce (m)         16        29        48:27

8. Chemik K.-Koźle    16        26        25:24

9. Skalnik Gracze        16        23        28:27

10. Piast Strzelce Op.  16        19        25:37

11. GKS Głuchołazy (b)          16        18        26:39

12. LZS Skorogoszcz (b)        16        11        22:40

13. Start Namysłów     16        10        10:38

14. Pogoń Prudnik       16        9          16:52

15. OKS Olesno         16        8          20:43

16. Swornica Czarnowąsy       16        8          15:38

KLASA OKRĘGOWA, GR. 2 – 16. KOLEJKA

Victoria – Walce          1:3

Włókniarz – Twardawa            1:1

Remień

Sokół – Naprzód J.      1:1

Czarni – Naprzód N.    1:2

Stary Ujazd – Sparta    1:1

Korona – Start 3:1

Piotrówka – Fortuna    0:9

Wesoły 3, T. Hajduk 2, Niemczyk 2, Hilscher, Zalewski

Chrząstowice – Racławiczki     0:1

TABELA

1. LZS Walce  16        39        37:13

2. Fortuna Głogówek (b)         16        34        45:20

3. LZS Chrząstowice   16        33        46:27

4. LZS Stary Ujazd      16        32        38:19

5. Naprzód Niezdrowice         16        30        35:26

6. LZS Racławiczki      16        24        43:39

7. Sparta Paczków      16        22        33:33

8. Czarni Otmuchów (b)          16        22        24:29

9. Korona Krępna (b)  16        21        33:31

10. Sokół Niemodlin    16        21        35:32

11. KS Twardawa       16        21        29:34

12. Włókniarz Kietrz    16        20        32:39

13. Naprzód Jemielnica           16        14        25:39

14. Start Bogdanowice (b)       16        14        37:54

15. Victoria Cisek        16        10        23:44

16. LZS Piotrówka      16        10        20:56

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWygrali wszystkie mecze
Następny artykułDuma strażaków z Moszczanki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here