Zginęło prudnickie małżeństwo i ich półroczne dziecko, drugie walczy o życie

1
fot. 24opole.pl


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, przed godz. 16.00 na drodze wojewódzkiej nr 414 w Ligocie Prószkowskiej

Kierowca toyoty z nieznanych jak na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo – informuje podinsp. Marzena Grzegorczyk, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Samochód stanął w ogniu. 35-letni kierowca spłonął w pojeździe. Na miejscu zginęła także jego żona (30 l.) oraz półroczna dziewczynka, córka pary. Kolejne dziecko (7-letni chłopiec) z uciętą kończyną górną w ciężkim stanie zostało zabrane przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Z naszych informacji (potwierdzonych w KWP) wynika, że ofiary pochodziły z ziemi prudnickiej. Ostatnio rodzina mieszkała w Niemczech.

Droga relacji Opole-Prudnik była całkowicie zablokowana do późnych godzin nocnych.

– Na miejscu pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady i dowody oraz przesłuchano świadków zdarzenia. Wyjaśniamy teraz szczegółowo okoliczności tego tragicznego wypadku – dodaje rzecznik Grzegorczyk.

1 KOMENTARZ

  1. Wyrazy wspolczucia dla rodziny i bliskich bo to juz nie wazne jaka byla przyczyna 🙁 zdrowia zycze dla dziecka ktore przezylo choc juz bedzie ciezko :,(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here