Warsztaty muzyczne z barytonem Oskarem Koziołkiem

0

Pochodzący z okolic Głogówka Oskar Koziołek Goetz bas – baryton, śpiewak, chórmistrz, instruktor wokalny i podróżnik poprowadził warsztaty z uczniami klas V – VIII Szkoły Podstawowej w Łące Prudnickiej. Zajęcia były tak wciągające, że w muzyczne wariacje włączyli się również nauczyciele. (29 stycznia)

Koziołek Goetz wykonuje muzykę zróżnicowaną stylistycznie, od baroku po prawykonania kompozycji współczesnych. Na swoim koncie ma nominację – wraz z zespołem Solistenensemble Phoenix16 – do Fryderyka za „Passio“ Dariusza Przybylskiego. Muzyk ma przy tym doskonałe wyczucie pedagogiczne, stąd bez trudu w Łące Prudnickiej nawiązał kontakt z uczniami, wydobywając z nich dźwięki, jakich pewnie sami się nie spodziewali.

Oskar Koziołek spotkał się z młodzieżą na zaproszenie rodzica i członka Zarządu Stowarzyszenia Złoty Potok w Łące Prudnickiej Bogny Lewkowicz.

Więcej o spotkaniu napiszemy w kolejnym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego”, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotografii (ciekawych!) z warsztatów. Dołączymy również nagrania wideo, jak tylko te zostaną pobrane. Tak więc za jakiś czas odświeżcie tę stronę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here