WOŚP: Koncert alternatywnej sceny muzycznej

3

W ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w KINIE DIANA w Prudniku odbędzie się koncert grup alternatywnej sceny muzycznej, mocnego brzmienia dla młodych nie tylko ciałem, ale i duchem. Prudnicki Ośrodek Kultury zaprasza! Już od godz. 17.00.

Oto, kogo zobaczymy i usłyszymy w Prudniku w niedzielę 12 stycznia:

MINDTHRA – godz. 17.00

Zespół z Kędzierzyna Koźla łączący w swojej muzyce elektronikę, mocne riffy gitarowe i ekspresyjny wokal. Sami muzycy określają swoją twórczość jako Progressive Metal. Zespół tworzą: Jakub Kosiński, Szymon China, Michał Kołodziej, Przemysław Pilecki oraz Patryk Łuczak. Na scenie Prudnickiego Ośrodka Kultury przedstawią między innymi utwory z ich nadchodzącego wydawnictwa „Final Disaster”.


STREFA CZTERY8200 – godz. 18.00 [prudnicki rap!]

Pamiętacie? Pisaliśmy o nich! [TUTAJ] Smesz&Meffuu czyli Strefa 48200 to hiphop pochodzący z naszych prudnickich stron. Na scenie Kina Diana wystąpi z nimi gościnnie znany wszystkim Maku. Formację tworzą : Smesz/Krzemień- Maciej Krzesiński, Meffuu – Mateusz Rudy oraz Maku- Damian Makowski. Na koncercie w ramach Wośp będzie można usłyszeć zarówno ich najnowsze produkcje jak i te nigdzie nie publikowane. Do sukcesów grupy należy zaliczyć wydanie już kilku utworów na kanale UrbanRecords, mający już ponad milion subskrypcji.


THE PAU – godz. 19.00

THE PAU to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji. W 2017 roku w założonym przez siebie wydawnictwie MIĘTY POLE wydała debiutancką płytę pt. „Ku”. W 2018 roku czeska wytwórnia JODKA RECORDS wydała kasetę z tym samym materiałem. Latem 2019 roku ukazała się winylowa wersja „Ku” wydana przez czeską wytwórnię Piper Records. Jesienią 2019 roku ukazała się natomiast płyta z nowym materiałem pt. „RAJ”, a Paulina wyruszy w dalszy ciąg trasy koncertowej, która nie skończy się nigdy. (opis ze strony męskiego grania z zeszłorocznej edycji)


SEKATOR – godz. 20.00

Zespół metalowy rodem z Opola, łączący w swojej twórczości różne gatunki ekstremalnie ciężkiej muzyki. Zespół tworzą: Przemysław „Byku” Krzewski, Maciej „Repeta” Krzewski, Adam „Krasz” Niekrasz, Kuba „Andrzej” Andruszkiewicz i Kuba „Różal” Różycki. Grupa supportowała takie zespoły jak: Kat i Roman Kostrzewski, Turbo, Vader, Frontside czy choćby Hunter. Na przestrzeni ostatnich miesięcy ukazał się singiel Exodos promujący nadchodzące wydawnictwo.

Sekator3 KOMENTARZE

  1. cały aparat państwowy policja,tv pomaga z[…] o[…] w wykorzystywaniu zmuszaniu dzieci do żebrania… montował witraże sukienkowym d[…] lgbt czarnej zarazie w jarmułkach to się podszkolił parch!

    • Proszę się pochwalić ile Pan zakupił sprzętu do szpitali. W samym Prudnickim Centrum Medycznym jest 54 urządzenia do ratowania życia dzieci. Okropnie nie merytoryczna wypowiedź z Pańskiej strony. Zero argumentów, tylko wiadro pomyj.

  2. tz służba zdrowia kosztuje podatników ca 80mld zł rocznie te 100 mln które […] przy pomocy aparatu państwowego uzbiera,(koszty są duuużo większe,tv,policja,zebrające
    Dzieci)połowę zabierze dla swoich firm mrówka cała,złoty melon to 0,1%kosztów,które są ogromne…no ale potem ma na organizowanie tego syfou Woodstock na którym co roku zapija,zaćpa się na śmierć kilku młodych Polaków…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here