Rafał Miczka zastępcą wójta

1

Były dyrektor Domu Kultury w Głogówku Rafał Miczka został zastępcą wójta gminy Walce. Ilona Wyciślok wróciła na stanowisko sekretarza gminy.

Oficjalnie o objęciu stanowiska poinformowani zostali mieszkańcy podczas sesji Rady Gminy 27 grudnia. Miczka będzie pracował na stanowisku na pół etatu. Do wiosny 2019 roku był dyrektorem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku.

Podobny wymiar czasu będzie miała nowa sekretarz gminy Ilona Wyciślok, która była wcześniej kierownikiem Referatu Organizacyjnego Urzędu Gminy. Była też sekretarzem, ale musiała zmienić stanowisko, ponieważ po zakończeniu kadencji wójta gminy w 2018 r. Bernard Kubata skorzystał z prawa powrotu do poprzedniej pracy – sekretarza gminy. Nie pracował jednak będąc na chorobowym.

W ostatnich miesiącach Gmina Walce stała się mocnym przyczółkiem byłych i obecnych szefów ośrodków kultury. Dotychczasowy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach Marek Śmiech został wójtem gminy, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Białej Rafał Magosz objął stanowisko dyrektora GOK Walce, a wspomniany Rafał Miczka – były dyrektor MGOK Głogówek został zastępcą wójta.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here