Odzwyczajanie od kolei?

5

Jak informuje portal raclawice.net w okresie od 16 do 20, 23, 24, 27, 30 i 31 grudnia (wszystkie dni robocze do końca roku) na linii kolejowej Nysa – Kędzierzyn-Koźle wprowadzono autobusową komunikację zastępczą poza pierwszym kursem porannym i ostatnim wieczornym.

– Dlaczego pociągi nie jadą? Tego nikt nie podał. Nie ma też tej informacji o przyczynie zastępstw pociągów autobusami na stronie internetowej przewoźnika – czytamy na raclawice.net. – Kochani! Obudźcie się. Jeżeli się nie obudzicie, jeżeli nie będzie działania, to za kilka lat żadnego pociągu pasażerskiego u nas nie będzie! Odwoływanie pociągów teraz sprawia, że mało kto nimi już jeździ, a to powód do tego, by tam gdzieś na górze powiedzieć, że po co pociągi, jak nie ma pasażerów? Potrzebne są Wam pociągi na naszej linii kolejowej? Kogoś to jeszcze interesuje? Komuś na tym jeszcze zależy?

5 KOMENTARZE

  1. PKP okresla to jako tz przerwe techniczna w poszczegolnych dniach- bez informacji szczegolowej, moze to ma zwiazek ze studium wykonalnosci dotyczace odcinka Kedzierzyn Kozle-Nysa!?

  2. Jak widać ze zdjęcia, w okolicach Głogówka panują obecnie bardzo trudne warunki zimowe – obfity śnieg i mróz – więc pewnie rozjazdy zamarzają, tory są zawiewane śniegiem z pól, gołoledź i zamiecie więc ze względów bezpieczeństwa w takich warunkach pogodowych bezpieczniej jest przewozić pasażerów autobusami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here