VI Przegląd Zespołów Senioralnych

0
(fot. Grzegorz Weigt)

W piątek 15 listopada Prudnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprosił na VI Przegląd Zespołów Senioralnych. Przegląd odbył się w Prudnickim Ośrodku Kultury. Kolejny przegląd zorganizowany w Prudniku i kolejny raz seniorzy pokazali, że to oni potrafią się najlepiej bawić. To najnowsze spotkanie tradycyjnie i tak jak przed sześciu laty otworzyły witając wszystkich gości (sala reprezentacyjna Pałacu Fränkla w Prudniku wypełniona była po brzegi) i zapraszając nie tylko do wysłuchania, ale też wspólnej zabawy: prezes Prudnickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wioletta Boberska i zastępca prezesa Danuta Janusz.

W Pałacu Fränkla podczas VI Przeglądu Zespołów Senioralnych wystąpili: zespół PUTW „Bukszpan zielony”, zespół „Słonko” z Łambinowic, zespół „Fantazja” z Bielic, zespół „Finezja” z Nysy, chór „Wrzos” z Głuchołaz, zespół „Echo Korfantowa” z Korfantowa, zespół „ Fermata” z Brzegu i zespół „Kwiat Lotosu” z Puszyny.

Oprócz wrażeń artystycznych organizatorzy zadbali także o coś dla pokrzepienia sił, były napoje, kawa, herbata, ciastka. A dla wszystkich wykonawców upominki.

Relacja w najbliższym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego”, w środę 20 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here