Sala zabaw ESPERO – miejsce radości dla Twojego dziecka

0

W tej sali zabaw radość dziecka i zadowolenie rodziców jest najważniejsze. Sala zabaw ESPERO to miejsce, gdzie zorganizujesz wspaniały czas dla dziecka, niezapomniane urodzinki, a także skorzystasz z zajęć i warsztatów edukacyjnych. O ofercie Sali Zabaw opowiada jej właścicielka Magdalena Szykuła.

Od jak dawna działa SALA ZABAW ESPERO?
Sala zabaw została otwarta 1 czerwca 2019, ale firma ESPERO działa na rynku dziecięcym już 30 lat od 1989 roku. Mamy więc ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi.

Czy organizujecie przyjęcia urodzinowe?
Tak, w ESPERO organizujemy urodzinki dla dzieci oraz młodzieży. Mamy bardzo bogatą ofertę urodzinek tematycznych dla najmłodszych m.in.: Piraci, W Krainie Lodu, Księżniczki, Madagaskar, Mały Chemik, Slime. Dla młodzieży organizujemy disco z karaoke lub Piżama Party.

Co wyróżnia Salę Zabaw ESPERO?
Nasza sala to miejsce służące zarówno zabawie jak i edukacji. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia rytmiczno-taneczne, warsztaty plastyczne oraz chemiczne, jak również zajęcia językowe. W czasie ostatniego Halloween zorganizowaliśmy dzieciom niezapomnianą żywą lekcję przyrody z Panem Wojciechem Plewką z firmy ZWIERZĘTA ŚWIATA. Dzieci miały okazję  poznać z bliska węża, jeża pigmejskiego, żółwia i inne zwierzątka.

Czy planują Państwo jakieś wydarzenia w najbliższym czasie?
Tak, organizujemy bal Andrzejkowy 30.11 połączony z pokazami chemicznymi i świetną zabawą. W Sylwestra odbędzie się całonocny bal dla dzieci.

Ile kosztuje wizyta w Sali Zabaw ESPERO?
Godzina zabawy w naszej Sali rozpoczyna się już od 8 zł, a najtańszy PAKIET urodzinowy to koszt 230zł za 10 osób. Ponad to mamy w ofercie karnety, honorujemy też KARTĘ DUŻEJ RODZINY.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej i na facebooku.
Adres: Prudnik, ul. Damrota 4
tel. 798 737 416
Godziny otwarcia od poniedziałku do niedzieli od 12:00 do 19:00.

— MATERIAŁ SPONSOROWANY —

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here