Nordic walking: Już można się zapisywać na wiosenne zawody

0

Ruszyły zapisy na II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz II Rajd Górski Nordic Walking o Puchar Burmistrza Prudnika.

To było wyjątkowe wydarzenie sportowe. Wiosną 2019 roku u stóp Koziej Góry w Prudniku spotkali się uczestnicy Mistrzostw Polski w Półmaratonie Górskim NW oraz Rajdu Górskiego NW o Puchar Burmistrza Prudnika. Walczyli zawzięcie i bez wytchnienia – od doświadczonych sportowców, do amatorów i dzieci. To wyjątkowa rywalizacja, w której może wziąć udział niemal każdy, niezależnie od wieku, płci i kijkowych umiejętności. Liczy się sportowy hart ducha i chęć aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Dziś główny organizator zawodów – Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team, poinformowało o rozpoczęciu zapisów na przyszłoroczną edycję mistrzostw, która odbędzie się 21 marca.

Zapisywać można się poprzez STRONĘ WWW, gdzie znajduje się również regulamin mistrzostw. Tygodnik Prudnicki i Portal Informacyjny TerazPrudnik.pl sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here