Turniej, niczym w telewizji!

1

Martyna Barłoga, przed Julią Malinowską i Oliwą Tadlą wygrały Interaktywny Turniej Wiedzy o Prudniku, który odbył się dziś (18 października) w Kinie Diana w Prudniku.

Uczniowie szkół podstawowych gminy Prudnik zmierzyli się z serią 21. pytań na temat historii i współczesności miasta. Konkurs zorganizowany został w formie telewizyjnego quizu z pomocą tabletów i tablicy, na której po każdej rundzie pytań prezentowane były wyniki. Liczyła się nie tylko wiedza, ale również refleks i szybkość udzielanych odpowiedzi.

(fot. Andrzej Dereń)

Kierownik Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik Małgorzata Halek-Malinowska, główny organizator wydarzenia, zapowiada kolejne edycje turnieju, być może również dla dorosłych. Nagrody uczestnikom rywalizacji wręczali wiceburmistrz Jarosław Szóstka i dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania Maria Strońska. 

Jakie były pytania? Przygotowaliśmy dla Was kilkunastominutowy fragment filmu, podczas którego samemu będzie można sprawdzić swoją wiedzę. Opublikujemy go dzisiaj wieczorem lub jutro na TerazPrudnik.pl.

[ DO OBEJRZENIA FILM Z ZADANIAMI ]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here