„Kuchenne rewolucje” w Prudniku: Wiemy, kiedy premiera odcinka

0

Fani programu kulinarnego Magdy Gessler „Kuchenne rewolucje” doczekali się premiery odcinka nagrywanego [WIDEO] w restauracji przy ul. Żołnierskiej w Prudniku.

Program będzie można obejrzeć w czwartek, 24 października, o godz. 21.30 na kanale TVN. Potem będzie można liczyć na powtórki.

„Kamil i Daniel prowadzą w Prudniku restaurację Ukradli Talerze – czytamy w zapowiedzi odcinka. – Żaden z właścicieli lokalu nie był zawodowym kucharzem, ale obaj pragnęli odmiany w życiu zawodowym. Otworzyli niewielki lokal w Nysie. Zabrakło w nim miejsca na zmywak, więc posiłki podawali na jednorazowych, jadalnych talerzach z otrębów, co bardzo spodobało się gościom. Zachęceni tym Kamil i Daniel nazwali swoją restaurację Ukradli Talerze. Kolejnym sukcesem okazał się catering dietetyczny, który zamawiało sporo mieszkańców miasta. Ze względu na ograniczone możliwości małego lokalu podjęto decyzję o otwarciu drugiej, większej restauracji. Właściciele codziennie zmieniali menu, ale zawsze było tam danie tradycyjne, wege, fish oraz fit. Niestety, koszty utrzymania biznesu wynosiły kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Z tego powodu restauracja została zamknięta na kilka miesięcy. Zdesperowani właściciele wezwali na pomoc Magdę Gessler.”

Odcinek nagrywany był w Prudniku w kwietniu. W wyniku zmian zaproponowanych przez Gessler restauracja otrzymała nową nazwę „Kantyna. Do stołu marsz!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here