Patronat TP : Babie Lato w Górach Opawskich

0

Rajd Kolarsko-Pieszy „Babie Lato w Górach Opawskich” to jedna z najpopularniejszych imprez turystycznych na polsko-czeskim pograniczu. Co roku uczestniczy w niej kilkaset osób.

Rajd można „zaliczyć” na dwa sposoby – na rowerze lub pieszo. Trasy nie są ekstremalne, dlatego impreza dedykowana jest całym rodzinom.

Rajd rozpocznie się o godz. 9.00 przy Fontannie Amorek w części zdrojowej Głuchołaz. Organizatorzy zapowiadają liczne niespodzianki połączone z piknikiem turystycznym, podczas którego zostanie wręczonych wiele nagród dla najliczniejszych rodzin.

Na stronie ktukol.pl znajduje się szczegółowy opis imprezy oraz formularz zgłoszeniowy. Głównym organizatorem wydarzenia jest Klub Turystyki Kolarskiej KTUKOL Głuchołazy.


WARIANTY  RAJDU:

NA SIODEŁKU

  1. Pobierz pakiet startowy w godzinach 8.30 – 9.00 przy Fontannie Amorek w Głuchołazach-Zdroju
  2. Wyrusz na wspaniałą i zabawną przygodę, najlepiej z rodziną, znajomymi lub indywidualnie
  3. Podziwiaj urokliwe miejsca znajdujące się na trasie
  4. Odpocznij w Hotelu Aspen, wspaniałe widoki zagwarantowane, oczywiście po wyśmienitym żurku ze smacznym chlebkiem i nie tylko
  5. A dalej na rower po następne niespodzianki na mecie rajdu w Kompleksie Turystycznym Banderoza

SPACERKIEM

Na trasę urokliwymi ścieżkami Góry Chrobrego lub ścieżkami przyrodniczymi Parku Zdrojowego zapraszamy wszystkich miłośników turystyki pieszej, ale i zachęcamy rowerzystów – pasjonatów MTB. Liczymy na wielopokoleniowe rodziny, klasy szkolne, grupy zorganizowane, kluby i turystów indywidualnych. O ciekawe i miłe atrakcje na trasie skierowane szczególnie do najmłodszych, zadbają uczniowie ZS w Głuchołazach i gwarantujemy że na pewno czas spędzony tego dnia będzie dla Was miłym przeżyciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here