Tydzień Przedsiębiorcy w Prudniku – ZUS zaprasza

0

Już 27 września (piątek) inspektorat ZUS w Prudniku zaprasza na darmowe szkolenia i konsultacje. To specjalna oferta dla pracodawców w ramach opolskiego Tygodnia Przedsiębiorcy, który potrwa w całym regionie od 23 do 27 września.

Jakie korzyści wynikają z legalnego zatrudnienia i jak ZUS może pomóc w ustalaniu świadczeń krótkoterminowych? – to tylko niektóre kwestie jakie objaśnią eksperci przedstawicielom lokalnego biznesu.
Tydzień Przedsiębiorcy to impreza nie tylko dla pracodawców, ale również do księgowych, kadrowych, menadżerów i pracowników, w tym cudzoziemców. Na darmowe konsultacje mogą też liczyć początkujący w biznesie oraz ci, którzy planują prowadzić działalność gospodarczą.

– Zachęcamy pracodawców, by zapisywali się na szkolenia i seminaria. W tym roku proponujemy takie tematy jak legalność zatrudniania cudzoziemców i rozliczania za nich składek, ubezpieczenia unijne i poświadczanie formularzy A1 za polskich pracowników czy współpracę z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych. Podkreślimy też jakie uprawnienia ma pracodawca i ZUS przy kontrolowaniu zwolnień lekarskich – informuje Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie opolskim.

Tegoroczna edycja Tygodnia Przedsiębiorcy w Prudniku odbędzie się w sali szkoleń miejscowego inspektoratu ZUS przy ul. Powstańców Śląskich 7 a i b.
Szkolenia i seminaria są bezpłatne, a można się na nie zapisywać już teraz pod nr tel. 77 406 51 53 lub pisząc na e-mail: szkolenie.opole@zus.pl.
Szczegółowy harmonogram Tygodnia Przedsiębiorcy w województwie opolskim dostępny jest na: ZUS kalendarium.
Zapisz się, przyjdź, skorzystaj, zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here