Uwaga! Ruszają prace na obwodnicy Prudnika

4

Prawdopodobnie od jutra, 22 lipca, ruszą prace remontowe obwodnicy Prudnika.

Według informacji zarządy drogi – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad celem prac będzie wymiana warstwy ścieralnej nawierzchni na całej szerokości drogi. Ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo, a prace będą trwały zarówno w dzień jak i w nocy. Z kolei prace na skrzyżowaniu z ul. Prężyńską będą prowadzone wyłącznie wieczorem i w nocy.

Termin remontu nie jest najszczęśliwszy ze względu na trwającą aktualnie przebudowę odcinkach drogi wojewódzkiej nr 414 między Prudnikiem a Białą. Ponieważ szosa jest zamknięta, to ruch pojazdów osobowych odbywa się nieoficjalnym objazdem przez Prężynkę i Prężynę, drogą, na którą można wjechać jedynie przez obwodnicę Prudnika.

Planowany termin zakończenia prac na obwodnicy to 12 września. Droga liczy już sobie 16 lat, oddana została do użytku we wrześniu 2003 roku.

4 KOMENTARZE

  1. A co na tej obwodnicy Prudnika ma niby być remontowane ? bo ja tam nie widzę problemu. A poza tym droga na Białą jest zamknięta więc jaki sens cokolwiek na obwodnicy remontować …. takie rzeczy tylko w Prudniku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here