Potwierdzili swój prymat w Prudniku

0
(fot. Andrzej Dereń)

Karol Stiller i Joanna Kołodziej nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że w Prudniku to oni są najlepsi. W tym roku w Prudniku wygrali już drugie zawody nordic walking na dystansie 10 km – IV Mistrzostwa Ziemi Opolskiej.

Karol Stiller (KABEX Podkowa Janów) prowadził od początku zawodów i nie było konkurenta, który byłby mu w stanie zagrozić. Podobnie było w przypadku Joanny Kołodziej (Stadion Śląski), która nad kolejną zawodniczką miała ponad minutową przewagę.

– Trasa jest naturalna, piękna i trudna, dla każdego, który trenuje cokolwiek – komentował po zakończeniu marszu Stiller.

Na dystansie 5 km w klasyfikacji open zwyciężyli: Bogdan Cyrus (Victoria Strzeliń) i reprezentantka ziemi prudnickiej Marzena Spychała z Białej (CKZiU Mechanik Nysa). Bardzo dobry czas uzyskał Konrad Topolnicki z Przechodu (CKZiU Mechanik Nysa), który na dystansie 5 km w open zajął drugie miejsce.

Wyniki, relację i komentarze zwycięzców zawodów znajdziecie w najbliższym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego” (3 lipca), również w formie elektronicznej (e-kiosk.pl).

Fotorelacje na Facebooku: część 1 i część 2.

Karol Stiller na mecie (fot. Andrzej Dereń)
(fot. Andrzej Dereń)
(fot. Andrzej Dereń)
(fot. Andrzej Dereń)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here