W poniedziałek ruszają zapisy na Rajd Prudnik – Pradziad

0

Co roku w środku wakacji turyści i sportowcy podejmują wyzwanie zdobycia szczytu Pradziada. Niby nic w tym szczególnego, nawet kilkuletnie dziecko z odrobiną wsparcia taty lub mamy potrafi wejść na najwyższą górę Moraw. „Haczykiem” w wyprawie jest miejsce startu – Prudnik!

Uczestnicy rajdu mają wyznaczony limit czasu dojścia wynoszący 15 godzin oraz wskazaną przez organizatora trasę, która liczy około 60 km. Co roku jej przebieg ulega zmianie, nie jest więc monotonnie i za każdy razem jest okazja by zobaczyć nowe lub dawno nie widziane zakątki Sudetów Wschodnich.

W tym roku przedjubileuszowa edycja rajdu, dziewiąta, odbędzie się w sobotę 10 sierpnia. By wziąć w niej udział należy się zapisać i wpłacić wpisowe w wysokości 40 zł. Organizator imprezy – Oddział PTTK Prudnik – otwiera zapisy o godz. 0.00 w nocy z 30 czerwca na 1 lipca. Limit uczestników wynosi 150 osób, przy czym zapisy obejmują 130 (20 to pula organizatora).

Zapisy odbywać się będą wyłącznie poprzez dokonanie przelewu bankowego na konto Organizatora. UWAGA! Wpłaty dokonane przed wyznaczonym terminem nie będą uwzględnione (zostaną zwrócone).


KONTO BANKOWE ORGANIZATORA:

  • Oddział PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku
  • Bank Spółdzielczy w Prudniku
  • 06 8905 0000 2000 0000 1401 0001

W tytule przelewu należy wpisać:

  • Rajd Prudnik – Pradziad
  • Imię i nazwisko uczestnika
  • Datę urodzenia
  • Miejsce zamieszkania (tylko miejscowość)
  • Numer telefonu, którym uczestnik będzie dysponował na trasie

W przypadku wpłaty dla kilku osób w jednym przelewie, wpłacający będzie musiał równolegle przekazać organizatorowi informacje na temat uczestników, którzy nie zostali ujęci w tytule przelewu. Informację należy przekazać na maile: biuro@prudnik.pttk.pl oraz a_deren@onet.pl.

Na stronie Prudnickiego Maratonu Pieszego zamieszczane będą aktualne informacje na temat ultramnaratonu. Komandorami rajdu są Grzegorz Polak i Andrzej Dereń, pomysłodawca imprezy. Imprezę wspiera organizacyjnie Redakcja Tygodnika Prudnickiego i Portalu Informacyjnego TerazPrudnik.pl.

(fot. Andrzej Dereń)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here