Dni Gminy Głogówek 2019

0
(fot. Grzegorz Weigt)

Rozpoczęło się świętowanie w Głogówku. Tegoroczne Dni Gminy Głogówek rozpoczęły się w sobotę 22 czerwca. Początek imprezy to tradycyjne biegi uliczne pn. „Biegaj z nami – Głogówecka Piątka”. Po południu na scenie na głogóweckim Rynku prezentowała się szkoła tańca Royal Dance Center i miał miejsce koncert Głogóweckiego Studia Piosenki. Następnie wystąpili: zespół-legenda, bluesowo-rockowo-countrowy Manson Band z Głogówka, Adamant Dance Studio z Białej z pokazami tańca cheer, jazz i salsa, w grupach i solo. Wieczór rozpoczęła – gwiazda tego dnia – Natalia Zastępa. Obok prezentujemy zdjęcia z tych gorących występów. Jakby tego było mało był jeszcze Power Play, a dzień (w środku nocy) zakończyła zabawa z DJ Romus & DJ Papcio.

(fot. Grzegorz Weigt)

A już dzisiaj – w niedzielę 23 czerwca kolejne wrażenia. W programie: program animacyjny dla dzieci „Kraina Eldorado”, prezentacje taneczne szkoły tańca Inspiracja, koncert muzyki śląskiej Danuta Wiśniewska i Andrzej Miś, koncerty muzyki pop – zespołu New i Bis. Gwiazdą tego wieczoru będzie Filip Lato. Ten dzień rozpocznie się na poważnie – uroczystą Mszą św. w intencji mieszkańców w kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja Apostoła o godz. 11.30.

Dla dzieci są zabawy, karuzela, stoiska z zabawkami, a dla wszystkich dużo miejsc do posilenia się, łącznie z food trackami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here