Domki letniskowe na życzenie, czyli realizacja marzeń

0

Eko Architektura to lider w branży domków letniskowych. Jaki jest sekret sukcesu firmy i dlaczego warto skorzystać z oferty? Na pytania odpowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor firmy. Dowiemy się, jak przebiega współpraca, jakie drewno jest wykorzystywane i jakie są zalety tego rozwiązania.

Zacznijmy może od kwestii kluczowej. Co Was wyróżnia?

Przede wszystkim jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów. Co więcej, realizujemy projekty klientów lub pomagamy im je tworzyć. Nad całością czuwa sztab specjalistów z różnych dziedzin: architektury, projektowania wnętrz, grafiki, jakości, logistyki. Produkujemy domki letniskowe z pojedynczych ścian, jak też energooszczędne domy drewniane klasy A. W tych drugich stosujemy podwójne szyby, ocieplenie. Zapewniamy również materiały uszczelniające i mocujące. Wszystkie elementy drewniane wykonane są z jakościowego drewna, które sprowadzamy z północnych regionów. Zawsze stosujemy surowiec z drzew iglastych i sprawdzamy jego wilgotność. To kwestia bardzo ważna, zwłaszcza podczas produkcji domków klasy A! Ponadto nasze domki letniskowe są szybkie w produkcji i łatwe w montażu. Ich wykonanie zajmuje zaledwie kilka tygodni. Domek można bez większych problemów zamontować samodzielnie, posiłkując się załączoną instrukcją. Można także skorzystać z naszych fachowych usług. Wszystko to oferujemy w najniższej cenie na rynku! Wiemy to na pewno, ponieważ obserwujemy zmiany w tej kwestii. Jeśli natomiast dostępna jest lepsza oferta, którą przeoczyliśmy, prosimy o informację i dostosujemy odpowiednio nasze ceny.

Czy Wasze domki letniskowe rzeczywiście są ekologiczne?

Jak najbardziej. Drewno to materiał w pełni odnawialny. Do montażu, wykończeń i produkcji domków letniskowych z drewna zużywa się mniej energii. Dodatkowo, ocieplane domki letniskowe klasy A powodują mniejsze zużycie energii w okresach niskich temperatur, dzięki właściwościom termoizolacyjnym. Ważną zaletą drewna jest także jego pozytywne oddziaływanie na zdrowie człowieka. Wynika to z faktu, że drewniane materiały budowlane zapewniają we wnętrzu odpowiednią wilgotność powietrza. Oznacza to, że domownicy nie muszą zmagać się z problemem suchego lub zbyt wilgotnego powietrza. Na uwagę alergików zasługują elektrostatyczne właściwości drewna. Dzięki jego zastosowaniu łatwiej jest pozbyć się kurzu. Oprócz tego drewno z drzew iglastych wydziela do powietrza olejki eteryczne. Ich wdychanie wspomaga relaksację, a nawet działa leczniczo na drogi oddechowe. Połączenie wszystkich tych zalet sprawia, że właśnie drewno jest w moim odczuciu najlepszych materiałem budowlanym.

Domki letniskowe całoroczne – strefa relaksu

Jakiej wielkości są produkowane domki?

Kwestia wielkości jest tak naprawdę do ustalenia. Produkujemy:

  • domki letniskowe,

  • altanki i garaże,

  • całoroczne domu energooszczędne klasy A,

  • sauny.

Domy klasy A mogą być wielopiętrowe lub parterowe, o dachu jednospadowym, dwuspadowym lub czterospadowym. Oferujemy także różnorodne warianty fundamentów. Tak naprawdę niemal w każdej kwestii jesteśmy w stanie dostosować się do życzenia klienta. Produkujemy domy komfortowe dla licznych rodzin, jak też niewielkie domki przeznaczone dla mniejszych grup. W naszych projektach uwzględniamy także wnętrze i zewnętrzną powierzchnię użytkową. Dlatego nasze domy drewniane to świetnie skomponowane aranżacje. Wyposażone w wygodne, designerskie meble stają się prawdziwą strefą relaksu.

Jak przedstawia się sprawa gwarancji?

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i zaufanie. Dlatego zapewniamy gwarancję od 2 do 10 lat, zależnie od typu elementów. Nasza polityka reklamacji jest przejrzysta i dostępna do wglądu dla wszystkich klientów. Rozwiązujemy także kwestie ewentualnych uszkodzeń powstałych podczas transportu. Dokładamy jednak wszelkich starań, by żadna z tych sytuacji nigdy nie miała miejsca. Przed finalizacją zamówienia i dostawą omawiamy z klientami wszelkie szczegóły transportu tak, aby każdy z elementów dotarł na miejsce bez najmniejszego uszczerbku. To bardzo istotne, ponieważ domki dostarczamy nad jeziora, w góry i na tereny nadmorskie. Ze wszystkich zadań wywiązujemy się zachowując pełen profesjonalizm.

Domki letniskowe mogą Państwo zobaczyć pod tym adresem: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domy-letniskowe-i-sauny

— ARTYKUŁ SPONSOROWANY —

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here