Wielka obława w okolicy Białej: Zabójstwo kobiety

0
(fot. Andrzej Dereń)

W czwartek 6 czerwca w godzinach popołudniowych na terenie gminy Biała pojawiło się sporo patroli policji. Okazało się, że była to obława na zabójcę kobiety.

Martwą osobę z ranami od nożna znaleziono na terenie jednej z posesji w Brzeźnicy w gminie Biała. Na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ślad za mężczyzną podejrzanym o popełnienie przestępstwa (według „Nowej Trybuny Opolskiej” podejrzanym jest konkubent zmarłej) ruszyła policja. Mężczyzna w zakrwawionym ubraniu miał być widziany w okolicach miejscowości.

Około 18.00 na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja o schwytaniu podejrzanego. Miał być nietrzeźwy.

Obława wywołała lawinę spekulacji. Rodzice przekazywali sobie informację o mężczyźnie, który pojawił się w rejonie Białej, a wcześniej miał dokonać próby porwania dziecka, stąd poszukiwania policji. Tego samego dnia opolska policja dementowana informację, by do takich zdarzeń miało dość w ciągu ostatnich tygodni w regionie.

[AKTUALIZACJA: 7.06.2019, 10:22] Mężczyzna podejrzany o morderstwo został doprowadzony do Prokuratury Rejonowego w Prudniku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here