Pod znakiem pszczół i miodu

0
(fot. Grzegorz Weigt)

Aleja pszczół i miodu będzie jedną z atrakcji 22. Wystawy Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego w Prudniku.

Będzie więc nie tylko artystycznie i ludowo, jak co roku, ale także bardzo zdrowo, złociście i słodko. Podczas wystawy będzie można kupić miód i jego pochodne produkty, a także akcesoria przydatne pszczelarzom.

Sam charakter popularnej imprezy targowej nie ulega zmianom.

– Wystawa jest trzydniową prezentacją rękodzieła i rzemiosła artystycznego – malarstwa, rzeźby, garncarstwa, metaloplastyki, koronkarstwa, haftu, biżuterii i wielu innych – informuje główny organizator wydarzenia Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik. – Wielu odwiedzających, nowe kontakty, wyjątkowa atmosfera. Konkursy na „Najciekawsze Stoisko Wystawowe” oraz „Najlepszą Potrawę Regionalną”, prezentacja kuchni regionalnej oraz krajów europejskich reprezentowanych przez miasta partnerskie Prudnika.

Imprezie patronują: Ambasador Republiki Czeskiej w Warszawie, Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrawie, Marszałek Województwa Opolskiego oraz Wojewoda Opolski.

Impreza odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2019 roku na hali sportowej OSiR, przy ul. Łuczniczej 1 w Prudniku.

Poniżej plakaty dotyczące imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here