Wyniki i tabele (18-19 maja)

0

Sprawdź, jak grały w kończący się weekend drużyny piłkarskie z ziemi prudnickiej 

I LIGA KOBIET, GR. PŁD.

19. KOLEJKA

Wanda – Rolnik           0:1

Sokół – Tarnovia          2:3

Rysy – Respekt            1:1

Czwórka – Gol 2:1

Resovia – ROW           2:1

Dargfil – Rekord          0:3

TABELA

  1. Rolnik B. Głogówek 19 45        37:22
  2. Resovia Rzeszów 19 44        44:16
  3. Rekord B.-Biała 19 41        31:6
  4. Tarnovia Tarnów 19 33        40:29
  5. ROW Rybnik 19 32        33:20
  6. Czwórka Radom 19 31        37:33
  7. Rysy Bukowina Tatrz. 19 18        34:39
  8. Respekt Myślenice 19 18        18:34
  9. Wanda Kraków 19 17        16:40
  10. Gol Częstochowa 19 16        13:23
  11. Dargfil Tomaszów Maz. 19 14        21:47
  12. Sokół Kolbuszowa D. 19 13        16:31

III LIGA KOBIET

15. KOLEJKA

Unia II – Rolnik II        1:4

Gwiazda – Piast           7:0

Pakosławice – Brzeg    3:7

Śląsk – Pogoń  1:5

TABELA

  1. Rolnik II B. Głogówek 14 40        105:11
  2. Gwiazda Prószków 13 30        85:18
  3. ULKS Bogdańczowice 12 25        45:27
  4. UKS Brzeg 12 22        44:25
  5. MUKS Pogoń Prudnik 12 16        19:29
  6. Unia II Opole 13 14        37:44
  7. Piast Strzelce Op. 13 12        10:44
  8. LZS Pakosławice 13 11        21:58
  9. Śląsk Reńska Wieś 14 0          3:113

IV LIGA

26. KOLEJKA

Skalnik – Victoria         3:0

Start – Unia      2:3

Porawie – Polonia N.   3:1

Gogolin – Małapanew  2:0

Piast – Olesno  2:3

Polonia G. – Swornica  2:0

Starowice – TOR         2:0

Pogoń – Chemik          1:6

TABELA

  1. Polonia Głubczyce (s) 26 56        64:30
  2. LZS Starowice 26 55        52:25
  3. Małapanew Ozimek 26 54 56:29
  4. Skalnik Gracze 26 48        41:23
  5. Unia Krapkowice 26 44        58:44
  6. Polonia Nysa 26 39        43:28
  7. Chemik K.-Koźle 26 38        39:30
  8. Piast Strzelce Op. 26 38        42:31
  9. Swornica Czarnowąsy 26 34        35:39
  10. MKS Gogolin 26 34        36:42
  11. Start Namysłów 26 33        26:40
  12. Porawie Większyce 26 31        44:55
  13. OKS Olesno 26 30        38:45
  14. Pogoń Prudnik (b) 26 19 27:68
  15. TOR Dobrzeń Wlk. (b) 26 17        28:54
  16. Victoria Chróścice (b) 26 14        30:76

KLASA OKRĘGOWA, GR. 2

26. KOLEJKA

Victoria – Karnków     3:0

Bodzanów – Racławia  10:0

Naprzód J. – Włókniarz           1:3

Naprzód N. – Orzeł     2:4

Przywory – Piotrówka  3:0

Stary Ujazd – GKS      1:3

Walce – Racławiczki    2:1

Twardawa – Sparta      1:1

TABELA

  1. GKS Głuchołazy 26 64        81:29
  2. LZS Stary Ujazd (b) 26 58        55:22
  3. Orzeł Źlinice 26 52 77:37
  4. Włókniarz Kietrz 26 51        59:41
  5. LZS Przywory 26 50        54:32
  6. LZS Walce 26 43        59:45
  7. Victoria Cisek 26 38        58:54
  8. Naprzód Niezdrowice 26 38        44:39
  9. LZS Racławiczki 26 37        60:53
  10. LKS Bodzanów 26 34        54:47
  11. Naprzód Jemielnica 26 31        41:47
  12. Sparta Paczków (s) 26 28        34:55
  13. LZS Piotrówka 26 26        40:57
  14. KS Twardawa (b) 26 21 31:62
  15. UKS Karnków 26 14        32:86
  16. Racławia Racławice Śl. 26 11        24:97

KLASA A, GR. 4

22. KOLEJKA

Domaszkowice – Polonia         2:1

Metalowiec – Mańkowice        3:1

Rolnik – Rusocin          3:6

Ligota B.-Radostynia – Dytmarów       1:1

Niemysłowice-Dębowiec – Ścinawa N.-Korfantów     wo. 0:3

Gryżów – Fortuna        1:1

Bodzanów II – Sudety  wo. 0:3

TABELA

  1. Fortuna Głogówek (b) 22 61        87:15
  2. LZS Ścinawa N.-Korfantów 22 47        82:28
  3. Metalowiec Łambinowice 22 46        63:36
  4. LKS Rusocin 22 45        68:37
  5. LZS Gryżów 22 44        52:23
  6. LZS Dytmarów 22 35        54:37
  7. LZS Domaszkowice (b) 22 33        51:48
  8. Sudety Moszczanka 22 30 50:57
  9. LZS Ligota B.-Radostynia 22 27        34:42
  10. Polonia Biała 22 25        29:50
  11. LZS Niemysłowice-Dębowiec 22 16        39:74
  12. LZS Mańkowice 22 15        26:67
  13. Rolnik Biedrzychowice 22 10        16:95
  14. LZS II Bodzanów 22 11        21:63

KLASA B, GR. 9

22. KOLEJKA

Kujawy – Lubrza         1:2

Rzepcze – Kolnowice   7:0

Zawada – Czyżowice   3:4

Nowy Dwór – Grom    7:1

Włodary – Victoria       8:1

Szonów – Rudziczka    6:1

Łąka Prudnicka – Stare Kotkowice     5:2

TABELA

  1. LKS Szonów 22 61        114:16
  2. LZS Włodary 22 51        95:28
  3. LZS Lubrza 22 49 67:32
  4. LZS Nowy Dwór 22 42        92:47
  5. LZS Kujawy (s) 22 41        62:45
  6. LZS Rzepcze (s) 22 37        47:31
  7. LZS Czyżowice 22 37        54:44
  8. LZS Stare Kotkowice 22 29        52:59
  9. LZS Łąka Prudnicka 22 27        63:56
  10. Grom Szybowice 22 22        29:67
  11. LZS Rudziczka 22 17        25:81
  12. LZS Zawada 22 14        28:72
  13. Victoria Pomorzowice 22 13        27:85
  14. LZS Kolnowice 22 8          35:127

KLASA B, GR. 11

20. KOLEJKA

Otmęt – Strzeleczki      4:3

Polonia – Gogolin II     2:5

Chorula – Górażdże     2:3

Dąbrówka G. – Przechód        3:1

Kosmos – Łowkowice 3:6

Obrowiec – Chrzelice   9:0

TABELA

  1. LZS Dąbrówka G. 20 53        74:19
  2. Otmęt Krapkowice 20 48        84:22
  3. MKS II Gogolin 20 47        92:29
  4. LZS Łowkowice 20 43        48:27
  5. LZS Przechód 20 36        57:45
  6. LKS Strzeleczki 20 29        53:36
  7. Kosmos Dobra 20 19        36:60
  8. LZS Chrzelice 20 18        30:61
  9. Polonia Pogórze 20 18        41:77
  10. KS Górażdże 20 17        32:75
  11. LZS Obrowiec 20 9          34:68
  12. KS Chorula 20 7          33:95

I LIGA JUNIORÓW, GR. 2

12. KOLEJKA

Włókniarz – Unia         0:2

Orzeł – Pogoń  1:5

TABELA

  1. LZS Ścinawa N.-Korfantów 9 22        43:15
  2. Pogoń Prudnik 10 22        30:20
  3. Włókniarz Kietrz 11 20        40:19
  4. Unia Krapkowice 11 19        28:15
  5. Orzeł Reńska Wieś 10 9          18:34
  6. Atom Grądy 9 4 17:49
  7. Śląsk Reńska Wieś 10 3          11:35

II LIGA JUNIORÓW, GR. 2

13. KOLEJKA

Ligota B.-Radostynia – Walce  wo. 3:0

Victoria – Racławiczki  5:0

TABELA

  1. Fortuna Głogówek 11 28        62:9
  2. Victoria Żyrowa 11 27        58:24
  3. LZS Ligota B.-Radostynia 11 17        26:29
  4. Rolnik Biedrzychowice 11 14        25:39
  5. LZS Racławiczki 11 12        31:32
  6. LZS Kotlarnia 10 3          10:76
  7. LZS Walce 11 10        23:26

OPOLSKA LIGA JUNIOREK MŁ.

4. KOLEJKA

Piast – Unia      0:7

Rolnik – Plon    wo. 3:0

TABELA

  1. Unia Opole 4 12        25:5
  2. Rolnik B. Głogówek 4 6          17:4
  3. Piast Strzelce Op. 4 4          2:14
  4. Plon Błotnica Strz. 4 1          2:23

II LIGA JUNIORÓW MŁ., GR. 4

17. KOLEJKA

LZS Grodków – Łąka Prudnicka         8:4

Polonia – SKS Grodków         wo. 3:0

Ścinawa N.-Korfantów – Metalowiec  6:5

TABELA

  1. LZS Grodków 17 36        56:29
  2. Metalowiec Łambinowice 17 29        63:37
  3. LZS Łąka Prudnicka 17 28        40:29
  4. LZS Ścinawa N.-Korfantów 17 27        58:39
  5. Polonia Pogórze 17 15        19:47
  6. SKS Grodków 17 6          12:67

OPOLSKA LIGA TRAMPKARZY

11. KOLEJKA

Hattrick – Stal  0:1

Kluczbork – Chemik    3:0

Pogoń – Piast   0:1

Odra II – Olesno          5:0

TABELA

  1. MKS Kluczbork 11 25        36:21
  2. Pogoń Prudnik 11 24        40:15
  3. Piast Strzelce Op. 11 20        26:23
  4. Odra II Opole 11 19        30:20
  5. Chemik K.-Koźle 11 13        18:25
  6. Stal Brzeg 11 12        36:45
  7. OKS Olesno 11 8          20:42
  8. Hattrick Głuchołazy 11 7          19:34

I LIGA TRAMPKARZY, GR. 2

16. KOLEJKA

Fortuna – Polonia N.    3:6

Odra – Racławiczki      10:3

Polonia G. – Pogoń II   7:1

Jedność – Unia 1:2

TABELA

  1. Unia Tułowice 15 36        92:17
  2. Polonia Nysa 16 35        72:28
  3. Polonia Głubczyce 15 34        88:19
  4. Pogoń II Prudnik 16 33        32:25
  5. Odra K.-Koźle 16 29        69:50
  6. Jedność Rozmierka 16 25        58:41
  7. Czarni Otmuchów 15 19        38:59
  8. Fortuna Głogówek 16 12        39:104
  9. Koksownik Zdzieszowice 15 7          43:77
  10. LZS Racławiczki 16 0          17:128

II LIGA TRAMPKARZY, GR. 3

13. KOLEJKA

Sparta – Ścinawa N.-Korfantów          4:3

Grodków Rudzicka      7:1

TABELA

  1. LZS Ścinawa N.-Korfantów 11 31        102:16
  2. LZS Grodków 11 24        79:30
  3. Atom Grądy 10 21 53:32
  4. Sparta Paczków 11 16        71:33
  5. Skalnik Gracze 11 13        46:61
  6. LZS Rudziczka 12 7          34:70
  7. Polonia Pogórze 10 0          3:146

II LIGA TRAMPKARZY, GR. 4

13. KOLEJKA

Obrowiec – Włókniarz        3:0

Rolnik – Orzeł          5:10

Victoria Ż. – Victoria Ł.      15:1

TABELA

  1. Orzeł Branice 13 30        128:42
  2. Victoria Żyrowa 13 28        94:33
  3. LKS Obrowiec 13 27        77:18
  4. Włókniarz Kietrz 13 26 71:25
  5. Cukrownik Baborów 12 19        54:46
  6. Rolnik Biedrzychowice 13 14        48:45
  7. Victoia Łany 13 6          14:156
  8. LZS Stare Koźle 12 0          1:122

OPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW, GR. 2

11. KOLEJKA

Polonia – Astom           4:0

Chemik II – Hattrick    9:0

Gogolin – Ujazd           8:1

Pogoń – Odra  przeł.

TABELA

  1. Polonia Nysa 11 29        49:7
  2. MKS Gogolin 11 25        64:18
  3. Atom Grądy 11 23 37:19
  4. Chemik II K.-Koźle 11 19 40:20
  5. LZS Ujazd 10 15        26:25
  6. Pogoń Prudnik 10 6          13:49
  7. Odra K.-Koźle 9 3          12:48
  8. Hattrick Głuchołazy 11 3          12:67

TERYTORIALNA LIGA MŁODZIKÓW, GR. 7

17. KOLEJKA

Dytmarów – Ścinawa N.-Korfantów    wo. 0:3

Łąka Prudnicka – Pogoń II      0:4

Fortuna – Lubrza          2:2

Pogoń III – Bodzanów 18:3

18. KOLEJKA

Pogoń III – Ścinawa N.-Korfantów     0:11

Fortuna – Pogoń II       4:2

GKS – Dytmarów        wo. 3:0

TABELA

  1. LZS Lubrza 16 38 102:35
  2. Fortuna Głogówek 17 34        105:31
  3. LZS Ścinawa N.-Korfantów 16 33        95:20
  4. Hattrick Głuchołazy 10 30        57:8
  5. Pogoń Prudnik 10 27        57:12
  6. GKS Głuchołazy 16 23        55:51
  7. Pogoń III Prudnik 16 21        53:61
  8. Pogoń II Prudnik 16 18        41:46
  9. LZS Łąka Prudnicka 16 9          20:90
  10. LZS Dytmarów 16 4          13:68
  11. LKS Bodzanów 15 0          23:199

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNoc Muzeów
Następny artykułLali wodę z marszałkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here