Wielkie sprzątanie nad Złotym Potokiem

0
Akcja sprzątania Jarnołtówka i Pokrzywnej wiosną ubiegłego roku (fot. Andrzej Dereń)

W ciągu najbliższych kilku dni odbędą się dwie akcje sprzątania na terenie miejscowości nad Złotym Potokiem – w Łące Prudnickiej, Jarnołtówku i Pokrzywnej.

Łąka Prudnicka rusza już w środę 1 maja. Akcja rozpocznie się zbiórką o godz. 14.00 na placu przy kościele. Tam nastąpi rozdzielenie zadań i sprzętu. W odwodzie będzie samochód z przyczepką, który będzie zabierał zapełnione worki. Dla uczestników sprzątania przewidziana jest biesiada na boisku sportowym z kiełbaskami i watą cukrową dla dzieci (godz. 18.00). W przypadku niesprzyjającej pogody akcja odbędzie się w innym terminie.

Sołectwo Jarnołtówek zaprasza do siebie w sobotę 4 maja. Tu zbiórka, podzielenie na grupy i przydział sprzętu odbędzie się o godz. 14.00 przed remizą. W tym wypadku również nie zapomniano o poczęstunku dla uczestników akcji. Wolontariusze spotkają się o godz. 16.00 na nowej, sołeckiej działce rekreacyjnej na terenie byłej strażnicy WOP. Akcja obejmie nie tylko teren Jarnołtówka, ale również Pokrzywnej. Jeśli pogoda nie dopisze, akcja zostanie przełożona na inny termin. Organizatorami inicjatywy są: sołtys i Koło Gospodyń Wiejskich w Jarnołtówku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAK BYŁO 2018 ROKU:

Sprzątaliśmy Jarnołtówek i Pokrzywną!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here