Pogoń z nowym szkoleniowcem

0
Paweł Walaszczyk (fot. Facebook)

Waldemar Sierakowski nie jest już trenerem prudnickiej Pogoni 

Po rozegraniu osiemnastu spotkań zespół z grodu Woka zamyka IV-ligową tabelę. Wiosną nie zdobył ani punktu, ani bramki.

– Po tak fatalnym starcie, władze klubu uznały że przyszła pora na podejmowanie trudnych decyzji – czytamy na fanpage’u MKS-u Pogoni. – Efektem takowych jest zmiana na stanowisku trenera naszej drużyny. Co za tym idzie, dotychczasowego trenera Waldemara Sierakowskiego zastąpił w dniu dzisiejszym (27 marca – przyp. red.) Paweł Walaszczyk (z powiatu opolskiego – red.), który od niedawna prowadził już w naszym klubie drużynę juniorów starszych. Od tego momentu, będzie łączył obie te funkcje.

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here