Pogoń i Racławia wciąż ostatnie

0

Sprawdź jak grały w kończący się weekendy seniorskie drużyny piłkarskie z ziemi prudnickiej 

 

I LIGA KOBIET, GR. PŁD.

12. KOLEJKA

Wanda – ROW            0:2

Sokół – Rekord           1:1

Rysy – Dargfil   2:0

Rolnik – Respekt          1:0

Czwórka – Resovia      2:3

Tarnovia – Gol 0:0

TABELA

  1. Rekord B.-Biała 12 27        21:5
  2. Rolnik B. Głogówek 12 27        23:15
  3. ROW Rybnik 12 23        21:11
  4. Resovia Rzeszów 12 23        21:12
  5. Tarnovia Tarnów 12 20        22:13
  6. Czwórka Radom 12 16        20:22
  7. Wanda Kraków 12 14        13:19
  8. Respekt Myślenice 12 13        12:21
  9. Gol Częstochowa 12 12        10:17
  10. Rysy Bukowina Tatrz. 12 11        24:27
  11. Sokół Kolbuszowa D. 12 10        9:15
  12. Dargfil Tomaszów Maz. 12 7          10:29

IV LIGA

17. KOLEJKA

Polonia G. – Olesno     1:1

TOR – Skalnik 0:0

Pogoń – Gogolin          0:2

Polonia N. – Victoria    2:1

Unia – Piast      4:1

Chemik – Swornica      0:0

Starowice – Porawie    1:0

Start – Małapanew       0:1

TABELA

  1. Małapanew Ozimek 17 41 42:17
  2. Polonia Głubczyce (s) 17 37        45:20
  3. LZS Starowice 17 34        34:18
  4. Swornica Czarnowąsy 17 29        28:23
  5. Polonia Nysa 17 29        29:16
  6. Skalnik Gracze 17 29        28:16
  7. Piast Strzelce Op. 17 27        27:18
  8. Unia Krapkowice 17 26        36:28
  9. Start Namysłów 17 26        15:23
  10. OKS Olesno 17 20        25:30
  11. MKS Gogolin 17 19        23:31
  12. Chemik K.-Koźle 17 17        18:22
  13. Porawie Większyce 17 14        25:41
  14. TOR Dobrzeń Wlk. (b) 17 11        22:41
  15. Victoria Chróścice (b) 17 11        23:46
  16. Pogoń Prudnik (b) 17 10 16:46

 


KLASA OKRĘGOWA, GR. 2

17. KOLEJKA

Naprzód N. – Naprzód J.        1:0

Przywory – Bodzanów 1:0

Stary Ujazd – Karnków           4:0

Racławiczki – Racławia            6:0

Sparta – Orzeł  0:1

Piotrówka – Walce      0:4

Twardawa – Victoria    1:3

GKS – Włókniarz        5:0

TABELA

  1. LZS Stary Ujazd (b) 17 39        40:14
  2. GKS Głuchołazy 17 37        48:20
  3. LZS Przywory 17 34        42:22
  4. Naprzód Niezdrowice 17 31        33:24
  5. Włókniarz Kietrz 17 30        33:28
  6. LZS Walce 17 29        39:33
  7. LKS Bodzanów 17 28        36:23
  8. Victoria Cisek 17 26        34:31
  9. Naprzód Jemielnica 17 25        31:26
  10. Orzeł Źlinice 17 25        34:27
  11. LZS Piotrówka 17 19        25:36
  12. KS Twardawa (b) 17 19 28:39
  13. LZS Racławiczki 17 16        33:42
  14. UKS Karnków 17 11        25:53
  15. Sparta Paczków (s) 17 9          17:47
  16. Racławia Racławice Śl. 17 8          15:48

KLASA A, GR. 4

14. KOLEJKA

Ścinawa N.-Korfantów – Metalowiec  5:1

Dytmarów – Mańkowice          3:0

Polonia – Fortuna         0:3

Rusocin – Sudety         3:1

Niemysłowice-Dębowiec – Gryżów     0:0

Rolnik – Domaszkowice           0:2

Bodzanów II – Ligota B.-Radostynia   2:3

TABELA

  1. Fortuna Głogówek (b) 14 39        51:9
  2. LZS Ścinawa N.-Korfantów 14 30        54:19
  3. LZS Gryżów 14 27        31:15
  4. LKS Rusocin 14 26        34:23
  5. Metalowiec Łambinowice 14 25        40:27
  6. LZS Dytmarów 14 22        33:19
  7. LZS Ligota B.-Radostynia 14 22        24:22
  8. LZS Domaszkowice (b) 14 21        29:28
  9. Sudety Moszczanka 14 17 25:39
  10. LZS Niemysłowice-Dębowiec 14 12        29:40
  11. LZS Mańkowice 14 12        17:39
  12. Polonia Biała 14 12        13:35
  13. LZS II Bodzanów 14 11        21:39
  14. Rolnik Biedrzychowice 14 7          11:58

KLASA B, GR. 9

14. KOLEJKA

Rzepce – Szonów        1:1

Zawada – Łąka Prudnicka       0:3

Grom – Stare Kotkowice         1:1

Rudziczka – LZS Lubrza          1:5

Victoria – Kolnowice   4:1

Czyżowice – Kujawy   1:4

Włodary – Nowy Dwór           6:2

TABELA

  1. LKS Szonów 14 37        59:9
  2. LZS Kujawy (s) 14 35        49:14
  3. LZS Lubrza 14 31 44:21
  4. LZS Nowy Dwór 14 28        58:30
  5. LZS Włodary 14 27        46:18
  6. Grom Szybowice 14 22        22:30
  7. LZS Czyżowice 14 21        31:29
  8. LZS Łąka Prudnicka 14 21        42:25
  9. LZS Rzepcze (s) 14 20        23:22
  10. LZS Stare Kotkowice 14 19        35:33
  11. LZS Rudziczka 14 10        15:58
  12. Victoria Pomorzowice 14 7          17:55
  13. LZS Zawada 14 4          16:58
  14. LZS Kolnowice 14 2          21:76

KLASA B, GR. 11

12. KOLEJKA

Górażdże – Otmęt        0:5

Łowkowice – Chrzelice            2:0

Obrowiec – Dąbrówka G.       0:7

Chorula – Kosmos       4:0

Przechód – Polonia      4:1

Strzeleczki – Gogolin II            1:3

TABELA

  1. LZS Dąbrówka G. 12 34        47:8
  2. MKS II Gogolin 12 29        55:15
  3. Otmęt Krapkowice 12 28        55:12
  4. LZS Łowkowice 12 27        24:13
  5. LZS Przechód 12 20        32:31
  6. LKS Strzeleczki 12 16        33:22
  7. Kosmos Dobra 12 13        22:31
  8. KS Górażdże 12 12        23:45
  9. LZS Chrzelice 12 11        17:29
  10. Polonia Pogórze 12 10        22:53
  11. KS Chorula 12 5          22:62
  12. LZS Obrowiec 12 2          14:45

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDronem nad stawami paciorkowymi
Następny artykułAfrykański test

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here