Srebro wywalczone na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu

0

Drużyny UKS Orlik Rocznika 2010 wzięły udział w Turnieju Supa Strikas Cup 2019 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Jedna z drużyn zdobyła srebro!

Do Wrocławia drużyna UKS Orlik Prudnik 2010 dotarła w nieco osłabionym składzie, mimo tego trener Adam Zmarzlik podjął decyzję o wystawieniu do walki o podium aż dwóch drużyn. Zapewniło to wszystkim zawodnikom 105 minut zaciekłej i bardzo wyrównanej gry. Młodzi piłkarze bardzo ambitnie podeszli do nowej sytuacji, w jakiej się znaleźli – zupełnie nowych składów, nowych ról i pozycji. Nie przeszkodziło im to jednak w osiągnięciu sukcesu.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn rocznika 2010, a mecze rozegrano w systemie „każdy z każdym”. Drużyna UKS I zakończyła turniej na podium ze srebrnym medalem i bilansem bramek 39 strzelonych goli. Drużyna UKS II wywalczyła 6 miejsce i niewiele zabrakło, by zdobyła brąz. Zaważył o tym zaledwie jeden gol z zaliczonych 18 bramek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. AP Bielawa 21 pkt.
  2. UKS Orlik I 18 pkt.
  3. Olimpic Wrocław 11 pkt.
  4. As Milicz 9 pkt.
  5. MKS Parasol Wrocław 8 pkt.
  6. UKS Orlik II 8 pkt.
  7. AP Oleśnica 4 pkt.
  8. PA First Kick SM Gmina Czernica 0 pkt

Paweł Gęsiewicz – został wybrany MVP turnieju.

Na zdjęciu (u góry) kolejno: Oskar Wojdyła, Janek Małota, Tobiasz Bandurowski, Adrian Maciuch, Tomek Grzywacz, Kuba Pastor, Mateusz Bandurowski, trener Adam Zmarzlik, Paweł Gęsiewicz, Janek Kamiński, Oskar Piekarczyk, Czarek Pępek, Igor Aliev i Szymek Szepelawy.

(fot. UKS Orlik Prudnik)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here