Spaliła się rudera przy ścieżce rowerowej

5

Dziś, krótko po północy, straż pożarna wezwana została do pożaru niezamieszkałego budynku gospodarczego przy nowej ścieżce pieszo-rowerowej otaczającej staw przy ul. Poniatowskiego w Prudniku.

Akcja gaśnicza trwała kilka godzin, a stara, wilgotna słoma znajdująca się wewnątrz tliła się jeszcze rano.

Budynek przed pożarem był w opłakanym stanie i nie dodawał uroku udostępnionej alejce o charakterze przyrodniczym. Czy prywatny teren z ruiną zostanie uporządkowany? Służby wstępnie określiły przyczynę pożaru, jako podpalenie. Na miejscu pojawiła się też policja.

W akcji gaśniczej wzięły udział trzy pojazdy straży zawodowej z Prudnika oraz jeden wóz z OSP Szybowice.

(fot. Andrzej Dereń)
(fot. Andrzej Dereń)
(fot. Andrzej Dereń)
(fot. czytelnik)
(fot. czytelnik)
(fot. czytelnik)
(fot. czytelnik)

5 KOMENTARZE

  1. Poczekać tylko aż splona te drewniane wieżyczki :/ może powinna się znaleźć na ścieżce kamera bo szkoda byłoby ławek i tego wszystkiego…

  2. … ścieżka pieszo-rowerowa otaczająca staw przy ul. Poniatowskiego w Prudniku…. to ten projekt jest już zrealizowany ? Gdzie znajdę jakąś informację i zdjęcia na ten temat zanim się tam wybiorę ?

  3. To zabudowanie pamietam jeszcze z lat 70-tych XX w. Dlaczego wlasciciel { przeciez jest to wlasnosc prywatna] ? nie dostal nakazu wyburzenia tego obiektu ? A jesli nie ma wlasciciela to czy sa jakies przepisy? Wladze miasta powinny zwrocic uwage na ten problem! !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here