Do odważnych świat należy

0
(mat. Wesoły Borsuk Team)

Tak piszą organizatorzy I Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking w Prudniku, prezentując profil trasy.

Trasa, zgodnie z obietnicami, do najłatwiejszych nie należy – komentuje Marcin Ślusarczyk prezes Stowarzyszenia Wesoły Borsuk Team. – I o to chodzi. Ale skoro rok temu podczas III Mistrzostw Ziemi Opolskiej w NW tak wielu z was zachwyciło się tym właśnie miejscem, to tym razem będzie równie pięknie i ciężko. A właściwie, to ciężej.
I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking odbędą się 23 marca na terenie Lasu Prudnickiego, ze startem i metą przy Sanktuarium św. Józefa. W ramach imprezy odbędzie również I Rajd Górski o Puchar Starosty Prudnickiego dla amatorów (5 km) oraz przygotowana zostanie 200-metrowa trasa dla najmłodszych.

Zapisy już trwają, między innymi przez stronę timekeeper.pl i w redakcji „Tygodnika Prudnickiego”. Już w tej chwili udział zapewnili sobie zawodnicy między innymi z Krakowa, Katowic, Wadowic, Kielc, Sosnowca, Świętochłowic, Jelcza-Laskowic, Warszawy, Zielonej Góry, czeskich Zlatych Hor.

Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team, Gmina Prudnik i Powiat Prudnicki. Tygodnik Prudnicki i Portal Informacyjny TerazPrudnik.pl sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

W Prudniku odbędą się Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here