Wjechał w latarnię w centrum miasta, był pijany

4

18-latek wjechał w przydrożną latarnię oraz barierki – w organizmie miał ponad 2 promile. Policjantom tłumaczył, że świętował swoje urodziny… Od czytelnika otrzymaliśmy fotografie.

Lampa przekrzywiła się, ale nadal świeci. Kierowca zniszczył podstawę lampy oraz znajdujący się obok znak drogowy. (fot. Andrzej Dereń)

W nocy z soboty na niedzielę (12/13 stycznia), około godziny 3.30 dyżurny policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na terenie miasta. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, 18-latek kierujący osobowym seatem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną latarnię oraz barierki.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości młodego mężczyzny. Urządzenie pokazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo nie miał prawa jazdy. 18-latek policjantom tłumaczył, że świętował swoje urodziny. Mieszkaniec powiatu prudnickiego podróżował z kolegą – na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Teraz młodemu mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.
PAMIĘTAJMY!!! Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Pijani kierowcy w konfrontacji z prawidłowo poruszającymi się uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Źródło: KPP Prudnik

(fot. czytelnika)

4 KOMENTARZE

  1. Widzę, że na prudnickim basenie oklejono szyby na żądanie emerytek i Pań. Burki sobie załóżcie! a jak tak bardzo się wstydzicie to na basen proszę nie chodzić. Oczywiście, że można było trochę szyby przysłonić ale nie w taki sposób robiąc z szyby mleko. Takie cuda tylko w Prudniku, na żadnym innym tego typu basenie czegoś takiego nie widziałem.

  2. Ja nie chodzę w burce, ani nie jestem emerytką, a nie podobało mi się, że ludziska stali pod oknami i gapili się jak na małpy w zoo, tak więc bardzo się cieszę, że oklejono szyby.

    • Czyli gdyby były trybuny na basenie (tak jak to ma miejsce na każdym innym tego typu obiekcie) to też by ci się Olu nie podobało, że ludzie z trybun się gapią ? Nie idźmy w skrajność bo to właśnie w skrajność prudniczanie uciekają tworząc dziwne twory. LUDZIE POPROSTU SIĘ CIESZĄ TYM BASENEM i to dlatego zerkali zza szyby. Poza tym samo patrzenie na wodę przynosi w pewnym stopniu korzyści dla umysłu a często zachęca do skorzystania przechodnia z basenu! Jeżeli się krępujecie drogie Panie! to należy pozostać w wannie w domu! Pokaż mi basen, który w taki sposób został oklejony. Nie róbmy z nowego basenu tego co jest na starym a jak masz kompleksy ciała to na basen nie przychodź!

  3. Dyskusja jałowa – Ty masz swoje racje, ja swoje. Dodam tylko, że z ewentualnych kompleksów człowiek powinien próbować się wyleczyć, a na pewno się ich nie pozbędzie, zaszywając się z nimi w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here