Szukają następców Bońka i Lewandowskiego

0
(fot. Damian Wicher)

Chcesz, by twoje dziecko spełniało piłkarskie marzenia? Zapisz je na zajęcia do Orlika Prudnik.

Ten Uczniowski Klub Sportowy zdążył wyrobić sobie markę w kraju i za granicą. Jego zawodnicy nabyte umiejętności prezentują podczas licznych występów na turniejach. Z większości wracają z trofeami. Prężnie działające stowarzyszenie jest również organizatorem piłkarskich wydarzeń. Dzięki zaangażowaniu i mozolnej pracy społecznej zarządu z prezes Patrycją Stefan na czele klub może liczyć na przychylność oraz wsparcie finansowe ze strony miasta i powiatu. Środki publiczne pozwalają mu trwać i się rozwijać.

Gra w biało-niebieskim trykocie to coś więcej niż sport. W Orliku młodzi adepci futbolu nie tylko trenują, ale także uczą się współpracy w grupie. W grudniu do sztabu szkoleniowego dołączył Witold Podwysocki, który jako nauczyciel wychowania fizycznego w „podstawówce” doskonale zna realia pracy z dziećmi. Jesienią ciekawe zajęcia dla chętnych zawodników prowadził Malijczyk Mademba Cisse. Treningi, w zależności od pory roku, odbywają się w hali lub na boiskach otwartych.

UKS Orlik Prudnik ogłasza nabór zawodników z roczników: 2007, 2010, 2011 i 2012. Swoich sił mogą spróbować także dzieci urodzone w innych latach. Zainteresowani rodzice lub opiekunowie prawni proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 506 848 928 lub 662 532 586.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJasełka w Jarnołtówku
Następny artykułWigilia szkolna w Łące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here