Złoto dla prudnickiego Orlika

0
(fot. UKS Orlik Prudnik)

Drużyna UKS Orlik Prudnik rocznik 2010 zajęła pierwsze miejsce w turnieju Adidas 24 LTD Cup, który w dniach 14-16 grudnia odbył się w Cieszynie.

W kategorii U-8 do walki o puchar stanęło 8 drużyn. W sobotę drużyna Orlika Prudnik rozegrała 6 meczy, wygrywając 5 z nich i remisując jeden. Orliki wyszły z grupy na I miejscu ze stosunkiem bramek 41:8!
W niedzielę odbyły się mecze finałowe, podczas których młodzi piłkarze z Prudnika w imponującym stylu pokonali wszystkich rywali. Stosunek bramek w meczach finałowych wyniósł 8:1.

Po dwóch dniach rozgrywek, po 9 rozegranych meczach na wysokim poziome i po 180 minutach spędzonych na boisku drużyna UKS Orlik Prudnik rocznik 2010 stanęła na najwyższym stopniu podium turnieju. Chłopcy zdobyli złoto! Ponadto Tymek Kucik, zawodnik UKS Orlik Prudnik, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

(fot. UKS Orlik Prudnik)

Gratulacje dla młodych sportowców, brawa dla rodziców za zaangażowanie i doping.

Skład drużyny: Tymek Kucik, Szymek Szepelawy, Paweł Gęsiewicz, Czarek Pępek, Igor Aliev, Tomek Grzywacz, Oscar Piekarczyk, Adrian Maciuch, Oscar Wojdyła, Janek Malota. Trener: Adam Zmarzlik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here