Otwarty kolejny Premium Park. Teraz Lubrza!

8

25 października otwarto Premium Park Łowicz – do końca 2019 roku planowane jest otwarcie Premium Park w Lubrzy.

Premium Park Łowicz to jedna z największych dotychczasowych inwestycji firmy Developer Pro z Konina, stąd uruchomienie tego kompleksu handlowego jest dobrym zwiastunem na przyszłość, szczególnie jeśli wiemy, że w trakcie realizacji jest dużo większy projekt – Premium Park w Lubrzy k. Prudnika.
W kompleksie handlowym w Łowiczu otwarto 12 sklepów na łącznej powierzchni handlowo-usługowej prawie 5,6 tys. m2. Operatorem spożywczym jest Polo Market. Ponadto znajdują się tam sklepy: CCC, KiK, Pepco, Martes Sport, Takko Fashion, Neonet, Deichmann, Hebe, Empik, KS Sport oraz MagPie.
Premium Park Łowicz został otwarty wśród licznie przybyłych mieszkańców Łowicza i okolic, przedstawicieli władz samorządowych oraz lokalnych przedsiębiorców. Obiekty zostały poświęcone przez duchownego z parafii św. Ducha w Łowiczu. Otwarciu towarzyszy Street Food Polska Festiwal – zlot foodtrucków oferujących najlepsze jedzenie z całego świata, jak również wiele atrakcji dla dzieci. Na klientów przez cały weekend czeka moc atrakcji i promocji!

Już otwarte! Premium Park w Łowiczu

Jak mówi Stefan Sobolewski – wiceprezes zarządu spółki Developer Pro: Sukces otwarcia Premium Park Łowicz motywuje nas do podjęcia takich działań, aby inwestycję Premium Park w Lubrzy k. Prudnika przygotować z jeszcze większym zaangażowaniem. Cieszymy się, że udziałem w otwarciu zainteresowane były władze samorządowe gminy Lubrza. To pokazuje, że dotychczasowa współpraca z Sejmikiem Województwa Opolskiego oraz Zarządem Dróg Wojewódzkich w Opolu, jak również władzami samorządowymi w Lubrzy jest gwarantem terminowej realizacji inwestycji. To współdziałanie przynosi nam przecież obopólne korzyści. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponad 500 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Wiemy o planach samorządu budowy ścieżki rowerowej prowadzącą aż do Białej, dlatego nie zabraknie również miejsc postojowych dla rowerów. To dodatkowa wartość inwestycji, która pozwoli zwiększyć dostępność do sklepów znajdujących się w Premium Parku.
Premium Park w Lubrzy k. Prudnika to inwestycja ze wszech miar korzystna dla regionu. Oprócz oczywistych zalet w umożliwieniu mieszkańcom robienia dogodnych zakupów, inwestycja zapewnia przecież stały dochód z tytułu podatków, ale również stwarza możliwość wykorzystania ciepła z planowanej w Lubrzy biogazowni. To również szansa na dodatkowe zatrudnienie dla mieszkańców i możliwość współpracy ze spółkami komunalnymi oraz prywatnymi przedsiębiorcami.
Inwestycja jest w zaawansowanym etapie realizacji, w chwili obecnej zrobione są już badania gruntu, trwają uzgodnienia mediów. Inwestor posiada już akceptację lokalizacji oraz prowadzi negocjacje umów z następującymi najemcami: Neonet, CCC, Deichmann, KiK , Martes Sport. Jest również zaakceptowana lokalizacja przez operatora spożywczego. Będzie nim Biedronka, z którą negocjacje umowy najmu są w chwili obecnej na etapie finalnym. Będzie to najnowocześniejszy i największy sklep (powierzchnia około 1200 m2) sieci w regionie.
Oferty zostały złożone również wielu innym potencjalnym najemcom. W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z takimi markami jak: restauracja McDonald’s, Pepco, Smyk, Empik, Top Secret, a w branży RTV-AGD z Media Expert oraz EURO RTV AGD. Inwestor planuje uruchomienie sklepu z branży drogeryjnej, stad prowadzi rozmowy z Hebe oraz Rossmannem. Wśród najemców planowany jest także przedstawiciel branży „dom i ogród”, stąd prowadzone są zaawansowane rozmowy z siecią Brico Marche.
Aby otoczenie Premium Park Prudnik okazało się w pełni funkcjonalne planowane jest również stworzenie na terenie 5 hektarowej działki stacji paliw wraz z myjnią wielostanowiskową.
Wszystko wskazuje na to, że już niedługo sukces Łowicza zostanie powtórzony w Lubrzy.

— ARTYKUŁ SPONSOROWANY —

8 KOMENTARZE

  1. W Koncu ktoś zaczyna myśleć w tym mieście a raczej w lubrzy. LEPSZA byłaby galeria wielokondygnacyjna i do tego z prawdziwymi salami kinowymi no ale cóż…. mamy nowego burmistrza…. Czekamy na mądre inwestycje i mądre decyzje… Kto wie może i Prudnik przestanie być wioska bo na obecną chwilę to nią jest.

  2. Zamiast McDonalda niech zrobią KFC.
    A Empik niech też wybudują, bo – muszę was zmartwić – na tym świecie jeszcze są osoby które czytają takie coś co się nazywa książka, a nie tylko albo FB albo audiobooki słuchają. To że XXI wiek to nie oznacza to że nastolatkowie siedzą w internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here