Chciał tylko „przeparkować”…

2
(fot. czytelnik)

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy informację o młodych ludziach, którzy w sobotę 29 września w godzinach rannych mieli jeździć samochodem w Prudniku pod wpływem alkoholu. Swoją „wyprawę” skończyli na Jasionowym Wzgórzu, uszkadzając dwa inne pojazdy.

Sprawę częściowo potwierdza oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Prudniku asp. Andrzej Spyrka: – Dyżurny policji otrzymał informację o tym, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca osobowego volkswagena wjechał w dwa zaparkowane pojazdy. Interweniujący na miejscu policjanci ruchu drogowego potwierdzili zgłoszenie.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 10.00 na ul. Podgórnej w bezpośrednim sąsiedztwie otwieranego tego samego dnia Kompleksu Sportowego „Sójka”. Kierowcą był 26-latek i to pijany. W organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu. W samochodzie był jeszcze pasażer.

– 26-latek tłumaczył policjantom, że jedynie chciał przeparkować samochód. Szybko wyszło również na jaw, że młody mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy – informuje rzecznik.

Lekkomyślnemu „kierowcy” grozi do dwóch lat więzienia i minimalnie 5 tys. złotych grzywny.

(fot. KPP Prudnik)

 

2 KOMENTARZE

  1. Przepraszam … wjechał w dwa ŹLE ZAPARKOWANE (NIEPRAWIDŁOWO) SAMOCHODY, KTÓRE UTRUDNIAŁY w tym czasie poruszanie się autami innym kierowcom w obrębie przedszkola!!!!! ….. i bardzo dobrze, może Ci kierowcy nauczą się prawidłowo parkować!!!! Wszyscy Ci 3ej kierowcy nagannie się zachowali a szczególnie ten po pijaku. Rozumiem, że wszyscy 3ej dostali mandat a ten pijany pewnie wniosek do sądu. Tak w ogóle to w tym miejscu kierowcy notorycznie źle parkują AUTA utrudniając poruszanie się pieszym ( młodym matkom i ojcom z wózkiem dziecięcym) poruszanie się po chodniku. Wnioskuję aby w tym miejscu szczególnie przed i za zebrą na chodniku postawić SŁUPKI!!!!! lub BARIERKI!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here