Zygmunt Knura oferuje wiedzę i doświadczenie

0

Zygmunt Knura będzie kandydatem Mniejszości Niemieckiej na stanowisko wójta gminy Strzeleczki.

Knura na pewno będzie konkurował z obecnym wójtem gminy Markiem Pietruszką. Kandydat mniejszości jest inspektorem ds. promocji w Urzędzie Gminy w Strzeleczkach.

– Do kandydowania na stanowisko wójta gminy skłoniły mnie przede wszystkim liczne namowy mieszkańców naszej gminy, zdecydowanie niezadowolonych z obecnej władzy – tłumaczy przyczyny udziału w wyborach dla „TP” Zygmunt Knura. – Ponadto otrzymałem propozycję kandydowania z ramienia Mniejszości Niemieckiej. Mając dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w samorządzie mogłem zaoferować mniejszości swoją wiedzę i doświadczenie.

W swoim programie kandydat obiecuje m.in. budowę stacji uzdatniania wody w Serwitucie, przebudowę centrum Mosznej i budowę nowych parkingów w tej samej miejscowości, remonty szeregu dróg, kolejne etapy przebudowy Rynku w Strzeleczkach, wykorzystanie budynku szkoły w Strzeleczkach na Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych, budowę kanalizacji sanitarnej w niektórych miejscowościach, rewitalizację parku w Dobrej itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here