Pomóżmy Kamilowi wrócić do normalnego życia

0

Kamil Fudali, prudniczanin, w maju 2016 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przeszedł operację trepanacji czaszki, miał krwiaka mózgu, był niedotleniony oraz w śpiączce. Był silny i wyszedł z tego ale niestety pojawiły się powikłania. Kamil w chwili obecnej ma bardzo duże problemy z poruszaniem się (sam nie chodzi) oraz z mową. Jego stan z dnia na dzień się pogarszał, dlatego żeby mógł choć w pewnym stopniu wrócić do zdrowia potrzebna była i jest codzienna rehabilitacja. Rodzina Kamila wspaniale nim się opiekuje, zapewniając niezbędne operacje (23 lipca Kamil miał zaplanowane wszczepienia płytki uzupełniającej ubytek w czaszce), codzienną opiekę i zabiegi.

Minimalny koszt miesięczny zapewniający utrzymanie obecnego stanu zdrowia Kamila to 1200 zł i są to wydatki, które ponoszą jego najbliżsi. Kamil chce wyzdrowieć – jako były sportowiec – jest typem walecznym i uparcie dążącym do celu. Komunikatywny i uśmiechnięty dzielnie znosi trudy swojej sytuacji. Jego marzeniem jest powrót do pracy i do czynnego życia, a jest to możliwe! Zawsze czeka na każde spotkanie ze swoimi znajomymi – o tym też nie zapominajmy.
Siostra Kamila zorganizowała na portalu pomagam.pl zbiórkę pieniędzy na rzecz swojego brata. Zebrana kwota zapewni w podstawowym stopniu rehabilitację Kamila na najbliższe miesiące. Prosimy nawet o najmniejsze wpłaty, razem możemy więcej.

TU MOŻESZ POMÓC: Pomagam.pl – Kamil Fudali

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here