Konkurs: wymyśl nazwę dla pociągu specjalnego i wygraj kalendarz

0

Wymyśl nazwę dla pociągu specjalnego i wygraj unikatowy kalendarz Kolej Podsudecka

W sobotę 9 czerwca podczas Pikniku Kolejowego „Koleją po pograniczu polsko-czeskim” w trasę ruszą trzy pociągi specjalne prowadzone parowozem Ty42-24. Będą to pociągi relacji: Racławice Śląskie-Głogówek, Głogówek-Racławice Śląskie-Prudnik oraz Prudnik Racławice Śląskie. Ogłaszamy konkurs na wymyślenie nazwy dla każdego z tych pociągów. Nazwa powinna odnosić się do kolei i naszego regionu (Racławice Śląskie, Prudnik, Głogówek, Pradziad, pogranicze, Opolszczyzna itp.). Przykładowa nazwa to: „Regio Pradziad”, „Opolski pośpiech” itp.

Nagroda:

Komisja konkursowa wybierze trzy nazwy i zostaną one nadane dla pociągów specjalnych. Osoby, których nazwy zostaną wybrane otrzymają w nagrodę unikalny kalendarz Kolej Podsudecka 2018 (obecnie nie do zdobycia, rarytas). Kalendarz będzie można odebrać osobiście na pikniku kolejowym w sobotę lub niedzielę przy makiecie kolejowej. Zostaną przyznane trzy kalendarze! Kalendarze należy odebrać osobiście, nie ma możliwości wysłania kalendarza pocztą.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jubileuszowy piknik kolejowy w Racławicach

Konkurs trwa od środy 6 czerwca 2018 do piątku 8 czerwca 2018 do godziny 12.00! Po tym terminie zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Regulamin i zasady

  1. Aby wziąć udział w konkursie trzeba na profilu Facebook Stowarzyszenia Miłośników Kolei Racławice Śląskie pod postem z tym regulaminem wpisać proponowaną nazwę lub nazwy dla pociągów.
  2. Każdy może zaproponować dowolną ilość nazw.
  3. Nie można wykorzystać nazwy, którą wcześniej zaproponował ktoś inny.
  4. Trzech zwycięzców (trzy nazwy) wybierze jury w składzie: Stanisław Stadnicki, Roman Kaczkowski, Marian Ptak. Członkowie jury nie mogą brać udziału w konkursie, to jest proponować nazw dla pociągów.
  5. Listę zwycięzców podamy na profilu Facebook SMK.
  6. Osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na to, że upublicznimy jej dane osobowe na naszych stronach oraz zaproponowane przez nią hasło wykorzystamy do promocji pociągów, promocji imprezy, na zdjęciach plakatach, także w przyszłości jeżeli zorganizowane zostaną podobne pociągi.
  7. W sprawach nieobjętych regulaminem decydujące zdanie ma jury konkursu.

Stanisław STADNICKI

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here