Prudnickie Orliki mistrzami „Banderozy”

0

Od 4 do 6 maja głuchołaskim ośrodku „Banderoza” odbywał się piłkarski turniej rocznika 2007, w którym Prudnik reprezentowała drużyna Orlika.

Młodzi piłkarze rozegrali dziesięć meczy przegrywając tylko jeden z Parasolem Wrocław. Los chciał, ze w wielkim finale nasza drużyna mogła się zrewanżować właśnie zawodnikom z Dolnego Śląska, z którymi wygrali 2:1, zostając tym samym zwycięzcami trzydniowych zmagań.

Prudniczanie w całym turnieju strzelili ponad 50 bramek. Do naszych zawodników trafiły też dwa wyróżnienia indywidualne: najlepszym zawodnikiem został Hubert Kulpa, a najwięcej bramek strzelił Marek Pasternak. Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera, a rodzicom dziękujemy za sportowy doping.

Skład drużyny: Kuba Łanucha, Szymon Stefan, Daniel Pietruszka, Hubert Kulpa, Igor Twardowski, Szymon Kamola, Daniel Jurzyna, Antek Frankiewicz, Marek Pasternak, Michał Woźniak; trener: Adam Zmarzlik.

 


KLASYFIKACJA ZESPOŁÓW:

  1. UKS Orlik Prudnik
  2. Parasol Wrocław
  3. Znicz Kłobuck
  4. Sporting Wrocław
  5. Warta Zawiercie I
  6. Sokół Wręczyca
  7. MKS Wołczyn
  8. Warta Zawiercie II

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here