Trwa mobilizacja przed meczami o życie

0

Ogromne zainteresowanie wywołuje prudnicko-kłodzka rywalizacja w fazie play-out o utrzymanie w I lidze koszykarzy

Fani w grodze Woka mobilizują się na wszelkie możliwe sposoby. Pomoc biało-niebieskim braciom z Łuczniczej zapowiedzieli m.in. członkowie Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Prudnik, którzy na co dzień głośnym dopingiem wspierają piłkarzy. Dla grupy tej zarezerwowany jest balkon nad ławką gospodarzy. Przed meczem z głośników popłynie hymn Pogoni w wykonaniu zespołu „Maszyna” (słowa: Czesław Stefański, Radosław Roszkowski) https://www.youtube.com/watch?v=Momqd_1XDkc 

Na sobotnio-niedzielne spotkania (oba o godz. 17.30) klub obniżył ceny biletów – z 15 (normalny) i 7 zł (ulgowy) na symboliczną „piątkę” od wszystkich, za wyjątkiem młodzieży z legitymacją „sport”, która ma wstęp wolny. Organizatorzy zawodów proszą o zabranie ze sobą trąbek, bębnów, tamburyn i innych gadżetów pomocnych w stworzeniu istnego kotła.

Do Prudnika planowany jest również przyjazd kibiców przeciwnika. Trener Doralu Marcin Grygowicz zapowiada dwa zwycięstwa swojego zespołu. Jego zdaniem, przewaga parkietu, przy tak wyrównanym poziomie sportowym drużyn, nie ma znaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here