Klienci czują się u nas dobrze

0

Lounge DAY SPA to wiodący salon w branży wellness & beauty w Nysie. Codziennie obsługuje od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu Klientów. Profesjonalna kadra, sterylna higiena, niepowtarzalny klimat to tylko nieliczne z wielu zalet salonu. O nowo otwartej filii salonu w Prudniku rozmawiamy z jego właścicielką Jolantą Trytko-Warczak.

– Pani Jolanto salon Lounge DAY SPA, który prowadzi Pani od 5 lat w Nysie odniósł ogromny sukces na lokalnym rynku. Skąd pomysł o otwarciu działalności w Prudniku?
– Przyznam, że od samego początku miałam wizję dwóch, trzech salonów, ale najpierw trzeba zbudować markę jednego, żeby móc tworzyć kolejne. Budowanie marki nie jest proste. To długa droga, która wcale nie jest usłana różami. To droga pracy, cierpliwości, ciągłej komunikacji z Klientem. Sukces salonu w Nysie to nie tylko mój sukces. Gdyby nie odpowiedni ludzie zaangażowani w budowanie marki, profesjonaliści wykonujący swoją pracę z sercem to nie byłoby mowy o sukcesie. To również zasługa naszych wspaniałych Klientów, którzy nie boją się konstruktywnie nas krytykować, kiedy potrzeba. Myślę, że nadszedł czas aby móc budować pozycję drugiego salonu. Dlaczego w Prudniku? To akurat zrządzenie losu. Zupełnym przypadkiem poznałam właścicielkę salonu fryzjerskiego Ambasada Urody, która chciała wynająć gabinety pod działalność kosmetologiczną. Takie okazje, sytuacje należy przyjmować i jest Salon w Prudniku! Ruszyliśmy z tą samą jakością jak w Nysie.
– Konkurencja jest dość spora… nie boi się Pani wyzwania?
– Lubię wyzwania pomimo, że jak każdy normalny człowiek oczywiście się boję. Otwierając 5 lat temu salon w Nysie miałam świadomość ogromnej konkurencji. Wtedy w Nysie istniało około 70 małych gabinetów świadczących usługi w zakresie kosmetyki, masaży, stylizacji paznokci. Pomimo to udało się odnieść sukces. Myślę, że dobrze zidentyfikowaliśmy potrzeby Klienta i zaoferowaliśmy to czego brakowało w tych 70 gabinetach, wszystko w jednym miejscu. Na pewno wyróżniamy się na tle konkurencji świadcząc usługi bardzo wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Klienci mówią, że wyróżniają nas profesjonalna i życzliwa kadra, bardzo wysoka higiena, szeroka oferta i niepowtarzalna atmosfera. Klienci czują się u nas bezpiecznie i dobrze niezależnie od tego czy przychodzą na poważne zabiegi kosmetologiczne, masaż czy na zrobienie manicure. Dodam jeszcze, że całkiem spory odsetek naszych Klientów to mężczyźni. Bazujemy na sprzętach bardzo wysokiej jakości, do sterylizacji urządzeń używamy medycznych certyfikowanych autoklawów takich jakich się używa w szpitalach, a patyczki, pilniczki i bloczki, których się używa do zabiegów manicure i pedicure są u nas używane tylko jeden raz – zdążyliśmy już zauważyć zdziwienie Prudniczanek kiedy Marta nasza kosmetolog pyta czy Panie życzą sobie zabrać te akcesoria do domu, ponieważ my ich więcej nie wykorzystujemy. Tak właśnie pracujemy w Lounge DAY SPA, a zdrowie i bezpieczeństwo Naszych Klientów to dla nas podstawa.


– Czy filia w Prudniku jest odwzorowaniem salonu głównego w Nysie, czy są jakieś różnice?
– Filia w Prudniku różni się od salonu w Nysie, ale standardy świadczenia usług są te same. Przede wszystkim salon w Nysie to duży budynek, w którym do dyspozycji Klientów pozostaje 6 gabinetów i 2 stanowiska do manicure. Pracuje tam 7 osób. W Prudniku póki co wynajmujemy 2 gabinety w salonie fryzjerskim Ambasada Urody i pracuje tam jedna osoba – kosmetolog Marta. Wkrótce Prudnik zostanie zasilony o jeszcze jedną osobę, ponieważ Marta pomimo, że na co dzień pracuje w Prudniku zdążyła sobie zaskarbić łaski u Klientów w Nysie i musi tam odbywać dyżury jeden raz w tygodniu, aby zadowolić Naszych Klientów. To mądra, doświadczona i ciepła dziewczyna. Jeżeli chodzi o ofertę to w Prudniku wykonujemy większość usług kosmetologicznych, które mamy w Nysie. Uboższa jest póki co oferta masaży, ale jeżeli rynek prudnicki będzie tego wymagał to będziemy ją sukcesywnie uzupełniać. Makijaż permanentny, mezoterapia igłowa i elektrokoagulacja są wykonywane w Nysie, ale istnieje możliwość zapisów na nie również w Prudniku. W takiej sytuacji Pani kosmetolog z Nysy dojedzie na umówione terminy do Prudnika. Ważne, żeby się umawiać odpowiednio wcześniej, ponieważ w Nysie mamy zapisy na miesiąc, dwa do przodu. Podobnie z medycyną estetyczną. Lekarz, z którym współpracujemy pochodzi ze Śląska i przyjeżdża do nas do Nysy 2 – 4 razy w miesiącu. Jeżeli będą osoby zainteresowane medycyną estetyczną to lekarz przyjedzie również do Prudnika. Inne są też godziny pracy naszych salonów. W Nysie pracujemy od 09.00 do 22.00, a w soboty od 08.00 do 16.00, natomiast w Prudniku póki co salon jest otwarty w standardowych godzinach od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku. Jeśli salon wpisze się na stałe w rynek prudnicki i jeśli takie będą potrzeby Naszych Klientów to będziemy modyfikować godziny pracy. Zresztą podchodzimy elastycznie do tego tematu i jeśli ktoś już teraz potrzebuje umówić się w innych godzinach wystarczy nam o tym powiedzieć. W końcu nasze comiesięczne promocje będą się od siebie różnić, na korzyść Prudnika. Jako nowy salon będziemy mogli sobie pozwolić na zdecydowanie więcej promocji niż w Nysie dlatego już teraz warto polubić nasz fanpage, na którym na bieżąco informujemy Naszych Klientów o aktualnych promocjach, nowościach, a często o gratisowych zabiegach kiedy na przykład potrzebujemy modelek do szkoleń czy dla stażystek.
– Wspomniała Pani o mężczyznach. Jak duży odsetek Klientów w Nysie stanowią mężczyźni i czy salon w Prudniku oferuje również zabiegi dla mężczyzn? Z jakich zabiegów Panowie korzystają najczęściej?
– Mężczyźni stanowią ok. 30% naszych Klientów i korzystają przede wszystkim z oferty masaży. Tak, zapraszamy do salonu w Prudniku również Panów.
– Powoli zbliża się wiosna. Jakie zabiegi poleciłaby Pani swoim Klientom i Klientkom?
– To zależy jakie potrzeby mają Klienci. Zapraszamy na dobór odpowiednich zabiegów. Na pewno teraz jest najlepszy czas na usuwanie przebarwień, np. zastosowanie terapii COSMELAN likwidującej przebarwienia. Jest dobry czas na działania anti-ageing za pomocą mezoterapii igłowej, mikroigłowej czy peelingów medycznych i kosmetycznych. Zawsze jest dobry czas, żeby przyjść do nas na masaż czy na manicure i pedicure – serdecznie zapraszamy!

Lounge Day Spa w Prudniku: tel. 661 599 202 – strona wwwfacebook

— ARTYKUŁ SPONSOROWANY — 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here