Dosięgła go ręka sprawiedliwości

0
(fot. KPP Prudnik)

29-latek poszukiwany za przestępstwa narkotykowe wpadł z marihuaną oraz amfetaminą. Jakby tego było mało, okazało się, że kierował samochodem pomimo zakazu sądowego. Mieszkaniec Prudnika trafił już do aresztu.

18 stycznia, tuż po godzinie 20.00 dyżurny policji otrzymał informację, że drogą wojewódzką 414 w kierunku miejscowości Biała jedzie osobowe daewoo. Kierujący tym pojazdem według zgłoszenia miał „dziwnie” zachowywać się na drodze oraz jechać z włączonymi światłami awaryjnymi. Oficer dyżurny na miejsce natychmiast skierował dzielnicowego z miejscowego posterunku. Interweniujący funkcjonariusz zatrzymał pojazd do kontroli. W trakcie czynności okazało się, że 29-letni kierowca poszukiwany był do odbycia kary więzienia za przestępstwa narkotykowe. To jednak nie był koniec problemów tego mężczyzny. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie prawie 65 gramów marihuany oraz amfetaminy. Jakby tego było mało, okazało się, że 29-latek kierował pojazdem pomimo zakazu sądowego.
Mieszkaniec Prudnika został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego. Wcześniej jednak usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz kierowania pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego. Za taki czyn grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Prudnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here