Wyniki plebiscytów [AKTUALIZACJA]

0
głosowanie impreza roku poniedziałek 15.01 9:00

Motocykliści z Teamu111 Enduro Prudnik wyraźnie odskoczyli konkurencji i po raz pierwszy objęli zdecydowane prowadzenie w plebiscycie (40% głosów), wyprzedzając Narodowe Czytanie (21,6%). Na kolejnych miejscach doszło do niewielkich przetasowań, dzięki czemu miejsce „na pudle” samodzielnie zajmuje grudniowy jarmark bożonarodzeniowy na prudnickim rynku (5,4%).

Przypominamy, że zbieramy również głosy na kuponach drukowanych w gazecie. W ubiegłym roku otrzymaliśmy ich blisko 400, z czego prawie połowa stanowiła głosy na jedną opcję – sprawa nie jest jeszcze przesądzona! Pełna lista kandydatur w plebiscycie Impreza Roku 2017, regulamin i sposoby głosowania znajdują się pod tym adresem.

Z nieco mniejszym impetem ruszyło głosowanie we flagowym plebiscycie „Tygodnika” – Wieży Woka. Obecnie w konkursie prowadzą: w kategorii Człowiek Roku – Joanna Korzeniowska, w kategorii Firma Roku – Morawiec Transport, a w kategorii Wydarzenie Roku – włączenie pofroteksowskich nieruchomości do Specjalnej Strefy Ekonomicznej.  Lista kandydatur wraz z regulaminem znajdują się tutaj.

Zapraszamy do zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here