Jest kara dla Pogoni

1

Wydział rozgrywek Polskiego Związku Koszykówki nałożył na Pogoń Prudnik karę pieniężną w wysokości 500 zł za naruszenie regulaminu z powodu bezpieczeństwa.
– Z dokumentacji wynika, iż mecz (z Kotwicą Kołobrzeg, 16 grudnia – przyp. red.) rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem w związku z rozpyleniem w jednym z sektorów hali substancji drażniącej – uzasadnia decyzję WR jego dyrektor Adam Romański.

Sprawcy zajścia szuka policja. Kolejne wybryki skutkować mogą znacznie dolegliwszymi sankcjami dla klubu.

1 KOMENTARZ

  1. Wkrótce następny DZIEŃ FLAGI !
    Ekspozycja naszych barw narodowych to świadectwo naszego istnienia – to świadectwo długiej, krwawej i nieustającej walki o własny kraj, o własny język, o wolność i swobodę, o tożsamość i aspiracje na przyszłość. Szczególnej wagi nabiera eksponowanie barw biało – czerwonych i dbałość o symbole narodowe w okresie zagrożenia utratą suwerenności. BIAŁO – CZERWONE barwy łączą nas ponad podziałami – łącząc – dają siłę.Flagi powinny być czyste,uprasowane i nie oplątane.Polecam DOBRĄ FLAGĘ,która powiewa na http://www.dobraflaga.com.pl i NIE OPLĄTUJE SIĘ-to prawdziwy symbol nowej,silnej,dobrze zorganizowanej Polski,do której dążą Polacy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here