Konkurs Fotografuj z Tygodnikiem Prudnickim: Tym razem świątecznie

0

Zapraszamy do udziału w trzecim konkursie Fotografuj z Tygodnikiem Prudnickim organizowanym przez redakcję gazety i fotografa Pawła Hoffmanna. Tym razem zajmiemy się tematyką świąteczną.

Konkurs przebiega za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebooka Fotografuj z Tygodnikiem Prudnickim. Tam też, w komentarzach, wklejamy konkursowe zdjęcia.

Mini REGULAMIN
1. Konkurs dla każdego jest bezpłatny.
2. Fotografujemy TYLKO smartfonem.
3. Liczy się pomysł! Jeśli posiadasz trochę słabszy aparat (smartfon), nie szkodzi – dla Nas liczy się to, że chciało Ci się. Podnosimy poprzeczkę. Twoje zdjęcie musi spełnić tym razem pięć warunków:
– musi być wyraźne (ostrość),
zdjęcie przedstawia świąteczny klimat poza mieszkaniem (wystawy sklepowe, wolno stojące, zawieszone kompozycje świąteczne, szopki plenerowe, itp.),
– nie fotografujemy w domu (tj .odpadają domowe choinki, stroiki, wystroje pokoi, itp.)
– nie fotografujemy ludzi (wyjątek, gdy stanową tło, czasami trudno znaleźć moment, gdy chodnikiem, czy ulicą nie przemieszczają się ludzie -ulicy / chodnika nie będziecie zapewnie zamykać na czas wykonania zdjęcia )
– zdjęcie ukazuje świąteczny klimat wykonany TYLKO na terenie powiatu prudnickiego i Gór Opawskich.
4. Umieszczone zdjęcie na stronie jest TWOJEGO autorstwa.
5. Umieszczając zdjęcie wyrażasz zgodę na jego ewentualną publikację na łamach Tygodnika Prudnickiego.
6. Głównym celem konkursu jest zabawa, NIE KRYTYKUJEMY zdjęć. Jeśli umieszczone zdjęcie nie podoba Ci się – zostaw tą informację dla siebie. Jeśli Ci się podoba – daj autorowi „lajka” – zmotywuje go to dalszego fotografowania i sprawi mu to wiele radości
7. Konkurs trwa do 8 stycznia 2018r. W tym dniu zbierze się Komisja konkursowa, która wybierze najciekawsze zdjęcie.
8. Staramy się aby nagrody z każdą edycją były coraz atrakcyjniejsze, chcemy aby były ciekawe i zachęcały Was do wspólnej zabawy. Tak więc na chwilę obecną niech zostaną one tajemnicą organizatorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here