Samorząd będzie promował przedsiębiorczość

0

Tydzień Przedsiębiorczości w Prudniku – to nazwa nowej inicjatywy gminnego samorządu, której celem ma być promowanie wśród mieszkańców – głównie młodych ludzi – inicjatyw biznesowych.

Akcja odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a jej lokalnym inicjatorem i organizatorem jest Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik.

Jak gmina chce promować przedsiębiorczość? Pokazując pozytywne przykłady za pośrednictwem ludzi, którzy dobrze lub bardzo dobrze radzą sobie w świecie biznesu. Z prudniczanami spotkają się (14 listopada, godz. 11.00) Arletta Ziemian (współwłaścicielka wrocławskiego Browaru Stu Mostów) i Andrzej Wierzbicki (założyciel największej w Europie polskiej Akademii fryzjerskiej WS Academy). Dzień później o tej samej godzinie wykład „Myśleć jak milioner” poprowadzi Grzegorz Rippel, właściciel firmy Illustro. Z kolei 16 listopada zaplanowano zwiedzanie zakładu Henniges Automotive Prudnik.

Udział w wydarzeniach Tygodnia Przedsiębiorczości jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy zgłosić swój udział – kontakt: Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik, e-mail: promocja@prudnik.pl, tel. 77 437 66 55.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here